У Харкові відкрили кінотеатри після карантину: нові правила роботи

У Харкові відкрили кінотеатри після карантину: нові правила роботи

У Харкові відкрили кінотеатри після карантину: нові правила роботи

2 липня харківські кінотеатри відновили роботу після тримісячного карантину. За новими правилами глядачі сидітимуть у масках та на відстані.

Продаж квитків — обмежений. Під час карантину у глядацькій залі половина місць мають бути вільними, розповідає адміністраторка кінотеатру в центрі Харкова Ірина Лукашенко.

"В залах буде розсаджування у шаховому порядку. Тобто перший ряд — по одному місцю — один через один. Другий ряд — два через один. І так само кожен ряд. У нас було 6 столів, три дивани м’які. Півтора метра дистанція повинна бути — тому ми прибрали три столи та одне м’яке крісло", — розповідає Лукашенко.

Відвідувачі мають вдягати захисні маски та тримати дистанцію. Пари можуть сидіти разом. На підлозі у холі, біля кас, поруч з барною стійкою нанесли розмітку. Біля турнікетів — антисептики для всіх.

У прокаті кінотеатру 12 фільмів. Більшість вже показували, світових прем'єр через карантин — лише три, говорить Лукашенко.

Віталій Єфремочкін — перший відвідувач кінотеатру за понад три місяці. Про початок роботи кінотеатрів — не знав.

"Це радість, що перший день, нарешті, можна сходити до кінотеатру. Мені потрібно було десь побути певний час — моя дружина на зустрічі з подругами — і як раз декілька годин було зручно провести в кінотеатрі", — каже Віталій.

Столи у приміщенні дезінфікують щодві години, напої та їжа запаковані, на розлив у кінотеатрі нічого не продають, говорить продавчиня Софія Солодовик.

Що відомо

  • Харківщина чотири дні поспіль не відповідає критеріям МОЗ з 29 червня.
  • 2 липня в регіоні підтверджено 2208 випадки COVID-19, у т. ч. 84 — летальні, 1136 — одужання.

Авторка: Дар’я Рудаченко

На початок