Головним завданням України є деокупація територій і повернення людей з неволі — Зеленський

Головним завданням України є деокупація територій і повернення людей з неволі — Зеленський

Зеленський
Президент Володимир Зеленський. Кадр з відео

Головним завданням держави є деокупація українських територій, повернення земель і українців з полону.

Про це у вечірньому звернення заявив президент Володимир Зеленський.

За його словами, сьогодні на Ставці доповідали генерали Сирський, Тарнавський, головком, керівник ГУР, представники уряду.

"Постійно і дуже уважно аналізуємо перебіг бойових дій, найгарячіші та всі потенційно небезпечні напрямки. Передова – пріоритет номер один. Активно готуємо й нові бригади та підрозділи, які ще проявлять себе на фронті. Питання їх забезпечення, тренування, інтеграції до загального Плану оборони", — сказав президент.

Він наголосив, що на засіданнях Ставки учасники щоразу додають "важливих деталей".

"Усі в Україні маємо розуміти, що головним завданням держави є деокупація наших територій, повернення наших земель і наших людей із російської неволі. Ресурси держави спрямовуються передусім на це завдання. І я вдячний усім, хто допомагає, хто зберігає увагу світу до України. Зараз так само як і минулого року, усім нам треба зберігати єдність, мобілізованість і повну концентрацію на обороні", — зазначив Зеленський.

Президент також провів спеціальну нараду заходів, передусім міжнародних, які мають відбутися найближчими тижнями й місяцями.

"Ми детально опрацьовуємо зміст кожного заходу. Україна й наші воїни не мають часу на формальну політику та будь-які непрактичні речі. Кожен захід, кожні переговори й зустрічі мають дати конкретну допомогу обороні, мають конкретно посилювати наших воїнів і захист наших цінностей. Зброя та снаряди для наших воїнів, стійкість для економіки, реальна підготовленість до будь-яких сценаріїв – усе це абсолютно предметно", — сказав він.

Читайте також

Атака Києва дронами, Канада виділила Україні близько 29 млн доларів. 422 день війни. Онлайн

Вибір редакції

На початок