ФСБ розслідує витік даних спецслужб РФ до громадян України — ISW

ФСБ розслідує витік даних спецслужб РФ до громадян України — ISW

ФСБ Росії
ФСБ Росії. Фото: Depositphotos

Російська Федеральна служба безпеки проводить широкомасштабну ревізію внутрішніх органів безпеки — через витік даних спецслужб до громадян України. Про це йдеться в аналітичному звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Як відзначили в ISW, російське державне агентство ТАСС 19 квітня повідомило, що ФСБ і Головне управління Служби безпеки Міністерства внутрішніх справ протягом останніх кількох тижнів проводять масові перевірки в УВС Центрального округу Москви та кількох районних відділах поліції Москви через "витік даних російських спецслужб на прохання громадян України".

Інше російське джерело зазначило, що ФСБ і МВС вже затримали співробітників поліції в рамках цього розслідування. Російські ЗМІ повідомили, що підозрювані співробітники поліції передавали персональні дані російських сил безпеки стороннім особам, деякі з яких є громадянами України.

Повідомлення про рейди ФСБ і МВС у відділеннях поліції Москви відбуваються на тлі серії арештів і звільнень високопоставлених членів керівництва Росгвардії, відзначили аналітики.

“Кремль може підштовхувати до таких арештів і розслідувань, щоб провести ревізію апарату внутрішньої безпеки з метою усунення чиновників, які випали з-під контролю Кремля, і подальшої консолідації контролю над органами внутрішньої безпеки”, — йдеться в аналітичному звіті.

Інші ключові висновки ISW щодо війни в Україні

  • Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила 19 квітня, що українські війська вже проводять деякі контрнаступальні дії.
  • Російські війська продовжують використовувати безпілотники "Шахед" та інші низькоточні системи, щоб компенсувати погіршення постачання високоточних боєприпасів.
  • Російські війська провели обмежені наземні обстріли поблизу Кремінної.
  • Російські війська продовжували наземні обстріли в Бахмуті та його околицях, вздовж лінії фронту Авдіївка-Донецьк та на заході Донецької області.
  • Російські джерела стверджують, що українські сили провели обмежені наземні обстріли в Запорізькій області.
  • Російські чиновники продовжують підготовку до відправки електронних повісток і створення цифрового реєстру військовозобов'язаних.
  • Депутат Держдуми запропонував законопроєкт, який розширює умови контракту для ОМОНу та СОБРу Росгвардії та встановлює умови мобілізації резервістів Росгвардії.
  • Російські чиновники та окупаційна влада продовжують докладати зусиль для подальшої інтеграції окупованих територій у російську економічну систему.
карта бойових дій на фронті в Україні на 19 квітня 2023 року від ISW
Фото: з сайту ISW

Читайте також

Імовірне падіння метеорита на Київщині, Україна отримає нову допомогу від США. 421 день війни. Онлайн

Імовірно, міг бути метеорит: що відомо про об'єкт, який зафіксували у небі над Київщиною

NASA: спалах у небі над Києвом не пов’язаний із падінням супутника

ППО не працювало — Ігнат про спалах над Києвом

Імовірно, космічне тіло — Головний центр спецконтролю про спалах над Києвом

Вибір редакції

На початок