В окупованих районах Луганщини оголошено призов до армії 18-річних хлопців

В окупованих районах Луганщини оголошено призов до армії 18-річних хлопців

В окупованих районах Луганщини оголошено призов до армії 18-річних хлопців
. Російські мобілізовані готуються до відправки на навчання та на війну в Україні після оголошення президентом Путіним "часткової мобілізації" в РФ, 29 вересня 2022 року, фото: AP

Російська окупаційна влада ввела в дію "указ" про призов на військову службу в тимчасово окупованих районах Луганської області громадян 1996-2005 років народження. На війну забиратимуть юнаків, яким в цьому році тільки виповнюється 18 років.

Про це повідомила Луганська ОВА.

"У так званій "ЛНР" уведено в дію указ стосовно забезпечення призову на військову службу громадян 1996-2005 років народження. Тобто, забиратимуть тих, кому в цьому році тільки виповнюється 18 років", — йдеться у повідомленні.

За даними ОВА, у громади, де військові комісаріати відсутні, для забезпечення ефективної роботи призовних комісій буде організовано доставку "членів комісій".

Що відомо

В "ЛНР" перейшли на російське законодавство. Однак закони не розповсюдились на звільнення з військової служби. В Росії звільняють чоловіків за віком по досягненні 50 років, а на окупованій Луганщині — у 55 років, щоб воювали більше людей.

Це дає змогу й примусово мобілізувати більшу кількість осіб, й, відповідно, звільняти зі служби значно пізніше.

Російські окупанти використовують медичні заклади у Новопскові та Кряківці на Луганщині, як військові шпиталі. Також вони розгорнули наметове містечко для своїх військових.

Місцеві окупаційні адміністрації Луганщини отримали наказ командувача військ південного військового округу Міністерства оборони РФ щодо прискорення мобілізаційних заходів. Місцевим окупантам необхідно поставити на облік усіх чоловіків, провести їхній медогляд та забезпечити документами.

Так звана місцева влада Старобільська, Щастя, Нового Айдару, Новопскова та Нижньотеплого Луганської області заявила про початок масштабних військових навчань чоловіків призовного віку, які мають паспорти "ЛНР" та РФ.

У окупованому місті Кадіївка, що на Луганщині, представники окупаційної влади почали побудинковий обхід в рамках мобілізації, в тих, хто не хоче воювати вимагають гроші.

Читайте також

На окупованій Луганщині за віком звільняють з військової служби чоловіків у 55 років

В Росії готуються до масової мобілізації студентів очної форми навчання — ГУР

Першими підуть власники російських паспортів: в окупованих містах Луганщини заговорили про новий етап мобілізації

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок