Міністр оборони США Остін наступного тижня відвідає Швецію

Міністр оборони США Остін наступного тижня відвідає Швецію

Міністр оборони США Ллойд Остін
. Міністр оборони США Ллойд Остін під час брифінгу в Пентагоні у Вашингтоні, четвер, 27 жовтня 2022 року. Фото: AP

Міністерство оборони Сполучених Штатів офіційно анонсувало візит міністра оборони Ллойда Остіна до Швеції наступного тижня, перед його головуванням на одинадцятій зустрічі на авіабазі "Рамштайн" у Німеччині.

Про це йдеться у повідомленні міноборони США.

"Під час візиту до Швеції 19 квітня глава Пентагону Ллойд Остін обговорить питання, пов'язані з безпекою, які встановлюють взаємний інтерес між нашими двома країнами, а також поспілкується з високопосадовцями у сфері оборони та в уряді Швеції", — зазначається в повідомленні.

Звідти Остін вирушить до Німеччини, де він і голова Об’єднаного комітету керівників штабів генерал Марк Міллі проведуть одинадцяту зустріч Контактної групи з питань оборони України на авіабазі "Рамштайн". Зустріч запланована на 21 квітня.

Там вони приєднаються до міністрів оборони та високопоставлених військових з майже 50 країн, щоб обговорити поточну кризу в Україні та продовжити тісну координацію щодо забезпечення Збройних сил України засобами, необхідними для захисту від Росії, яка продовжує вести війну проти України", — йдеться в повідомленні.

Що відомо про "Рамштайн-10"

15 березня 2023 року відбулося десяте засідання Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн". Зустріч пройшла в онлайн-форматі.

За підсумками "Рамштайну" міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Швеція передасть Україні 10 танків Leopard та ключові компоненти засобів протиповітряної оборони, а Норвегія — 2 системи NASAMS

Перед відкриттям 10-го засідання Контактної групи з питань оборони України Остін заявив, що 9 країн взяли на себе зобов'язання надати понад 150 танків Leopard.

Читайте також

Голова Пентагону наказав переглянути доступ до розвідданих

Україна зараз концентрується на підготовці контрнаступу — Шмигаль

Буданов: Витік таємних документів Пентагону вигідний лише РФ

США не видали візи делегації РФ, яка головує в Радбезі ООН

На початок