Як отримати паперовий продовольчий сертифікат у Херсоні: роз’яснення ADRA Ukraine

Як отримати паперовий продовольчий сертифікат у Херсоні: роз’яснення ADRA Ukraine

Як отримати паперовий продовольчий сертифікат у Херсоні: роз’яснення ADRA Ukraine
Працівник ADRA.UA заповнює заявку на отримання прокудтового сертифікату. Фото з сайту ADRA.UA

Отримати паперові сертифікати від Всесвітньої продовольчої програми можуть ті жителі Херсонської громади, яким раніше не надходив електронний сертифікат.

Про це повідомляє в Telegram Херсонська обласна військова адміністрація.

Видає сертифікати організація ADRA Ukraine. Їх можна використати при покупках у мережах великих магазинів міста. Пункти видачі сертифікатів працюють по буднях з 10 до 14 години.

"Команда ADRA просить дотримуватися правил безпеки під час воєнного стану. Пункти видачі будуть зачинятись при повітряній тривозі або утворенні неконтрольованого натовпу зовні. На кожному пункті видачі є інформація про найближче укриття", — йдеться в повідомленні.

Для отримання паперового сертифіката при собі потрібно мати документи, що посвідчують особу і місце проживання, довідка ВПО з реєстрацією у Херсонській громаді, для дітей – свідоцтво про народження. Крім херсонців, документ отримують і жителі територіальної громади.

У селах, які належать до Херсонської громади також можна отримати сертифікати. Зокрема, в Антонівці, Зеленівці, Комишанах, Наддніпрянському, Богданівці, Петрівці, Садовому, Степанівці, Благовіщенському, Зимівнику, Інженерному, Молодіжному, Придніпровському, Приозерному та Сонячному, повідомила ОВА.

Щоб використати сертифікат, потрібно на касі показати штрих-код або самостійно просканувати його на касі самообслуговування.

"Сертифікати не розраховані на обмін на готівку, але їх можна використати на покупку будь-якої продукції, окрім алкоголю та сигарет. Кожен сертифікат має вказаний строк дії", — йдеться в дописі.

За додатковою інформацією жителі громади можуть звернутись на "гарячі лінії" Всесвітньої продовольчої програми та ADRA Ukraine.

Що відомо

  • У Херсоні 6 та 7 квітня 2023 року буде працювати п'ять пунктів видачі продовольчих сертифікатів від ООН. З технічних причин, 6 квітня буде відкрито ще один пункт видачі продовольчих сертифікатів від ООН, а не чотири.

Читайте також

Черги за сертифікатами на продукти від ООН: що відбувається на пунктах видачі у Херсоні

Які проблеми мають медичні заклади Херсонщини після деокупації та як їх вирішувати

Допоможуть врятувати життя людині: херсонські рятувальники отримали напівавтоматичні зовнішні дефібрилятори

Обстріли Херсона та Берислава, продовольчі сертифікати від ООН. 407 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Telegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

Вибір редакції

На початок