У хмельницькому Свято-Покровському кафедральному соборі освячуватимуть вербу — Тарнавський

У хмельницькому Свято-Покровському кафедральному соборі освячуватимуть вербу — Тарнавський

У хмельницькому Свято-Покровському кафедральному соборі освячуватимуть вербу — Тарнавський
Фото: Суспільне Хмельницький

Освячувати вербу у хмельницькому Свято-Покровському кафедральному соборі планують священники Православної церкви України у неділю, дев'ятого квітня.

Про це розповів архімандрит ПЦУ Даниїл Тарнавський.

"В планах у нас на Вербну неділю(ред. 09.04) на 10 годину ранку провести у храмі святкове богослужіння з нагоди свята Вхід Господній в Єрусалим. Тобто ми будемо вже перше богослужіння здійснювати у кафедральному соборі. Його матиме там Православна Церква України. Тому всіх небайдужих наших вірян ми запрошуємо на святкове богослужіння на 10 годину ранку до Свято-Покровського кафедрального собору, який перебуває вже у складі Православної Церкви України", — сказав Даниїл Тарнавський.

Що відомо

  • У Хмельницькому другого квітня, під час зібрання біля собору, більшістю голосів проголосували за перехід Свято-Покровського кафедрального собору УПЦ (МП) до ПЦУ.
  • Другого квітня у соцмережах з'явилось відео в описі до якого зазначено, що у Хмельницькому священники УПЦ(МП) у церкві побили військового. У поліції за фактом подій зафіксованих на відео відкрили кримінальне провадження. А патрульна поліція на місці події склала протокол про адміністративне правопорушення.
  • 3 квітня 2023 року, відбулося засідання Синоду Української Православної Церкви (МП), під час якого призначили нового керуючого Хмельницькою єпархією архієпископа Віктора Баришівського, який до цього був вікарієм Київської Митрополії.
  • Четвертого квітня, в Хмельницькому відбулись позачергові сесії обласної та міської рад. Рішенням Хмельницької міської ради скасували право Української православної церкви Московського патріархату на користування тринадцятьма земельними ділянками, що є власністю громади. Обласна рада ухвалила рішення про заборону діяльності УПЦ МП на території Хмельниччини. Рішенням щодо скликання позачергових "релігійних" сесій передували події, пов’язані із побиттям військового другого квітня у Свято-Покровському храмі.

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок