Київська влада розглянула петицію про роботу транспорту під час тривоги: що відповіли

Київська влада розглянула петицію про роботу транспорту під час тривоги: що відповіли

Київська влада розглянула петицію про роботу транспорту під час тривоги: що відповіли
Фото: Київська міська рада

Київська влада не підтримала петицію про скасування зупинок, тож громадський транспорт надалі зупинятиметься під час повітряної тривоги у столиці.

Про це йдеться у відповіді на звернення.

Мер Віталій Кличко зазначив, рішення про зупинку транспорту ухвалювали для безпеки киян. Його переглянуть за умови "суттєвої стабілізації" безпекової ситуації в столиці та відповідних рекомендацій від ДСНС.

"Призупинення роботи комунального транспорту під час повітряної тривоги не несе для пасажирів жодних додаткових витрат, оскільки після її завершення вони можуть скористатися попередньо сплаченими проїзними документами", — нагадав Кличко.

Що відомо про роботу громадського транспорту в Києві

З 1 серпня 2022 року почали діяти нові правила роботи міського транспорту в столиці. Під час повітряної тривоги пасажири мають залишити салон та пройти до найближчого укриття. Його можна знайти на мапі на офіційному порталі Києва, або у застосунку "Київ цифровий".

Після відбою тривоги водій чекатиме пасажирів протягом 10 хвилин. Люди, які за цей час не встигнуть повернутися до транспортного засобу, зможуть скористатися наступним. Платити повторно за проїзд не потрібно.

Київський метрополітен на час дії тривоги на "червоній" гілці призупиняє рух наземною ділянкою, а на "зеленій" поїзди не курсують через Південний міст.

Читайте також

Як працює столичне метро: новий графік роботи

У Чернівцях дозволили рух громадського транспорту під час повітряної тривоги

Вибір редакції

На початок