"Вчимося з цим жити". У першої ракетки світу Новака Джоковича виявлено коронавірус

"Вчимося з цим жити". У першої ракетки світу Новака Джоковича виявлено коронавірус

"Вчимося з цим жити". У першої ракетки світу Новака Джоковича виявлено коронавірус Associated Press

Після приїзду з тенісного турніру в Хорватії, який проводився зі знехтуванням протиепідемічними заходами, серб здав позитивний тест на коронавірус. Раніше заразилися ще двоє учасників цих же змагань.

Лідер світового рейтингу здав тест на COVID-19 разом із родиною у рідному Белграді. Результат підтвердив наявність вірусу в організмі тенісиста та його дружини Єлени. Жодних симптомів хвороби немає, йдеться в офіційній заяві Новака Джоковича. Результат тесту дітей спортсмена - негативний.

Найкращий тенісист світу додав, що лишатиметься на самоізоляції протягом 14-ти днів, після чого повторно здасть тест на коронавірус.

Перед цим Новак Джокович організував виставковий тенісний турнір Adria Tour. Під час проведення змагань було знехтувано протиепідемічними вимогами: учасники обіймалися, тиснули руки, робили колективні фото й не дотримувалися соціальної дистанції.

"Все, що ми робили за останній місяць, ми робили з чистим серцем та щирими намірами. Турнір був організований, щоб дати можливість місцевим та іноземним тенісистам з Південно-Східної Європи позмагатися, в той час як різні тури на паузі через ситуацію з COVID-19. Це все народилося з філантропічною ідеєю спрямувати всі зібрані кошти на людей, які цього потребують. Це гріло моє серце, коли я бачив, як радісно всі це сприйняли.

Ми організували турнір у той момент, коли вірус ослаб, вважаючи, що умови для проведення туру були дотримані. На жаль, вірус все ще присутній. Це нова реальність, і ми вчимося з цим жити.

Мені дуже прикро через кожен випадок зараження. Я сподіваюся, що це нікому не погіршить здоров'я і що все буде добре", - йдеться в заяві Джоковича.

Після звістки про зараження Новака Джоковича турнір Adria Tour було скасовано.

Крім матчів, тенісист взяв участь у декількох пресконференціях, дитячому дні, футбольному та баскетбольному матчах, а також побував на спільній вечері з гравцями та офіційними особами.

Що відомо

21 червня болгарський тенісист Григор Дімітров після матчу Adria Tour у Задарі (Хорватія) зізнався, що здав позитивний тест на COVID-19. Наступного дня про інфікування коронавірусом повідомив іще один учасник турніру - хорватський тенісист Борна Чорич. Позитивні результати показали також тести тренера Джоковича та двох членів команди Григора Дімітрова.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start