Коронавірус у великому тенісі. Інфікований другий учасник турніру Новака Джоковича

Коронавірус у великому тенісі. Інфікований другий учасник турніру Новака Джоковича

Коронавірус у великому тенісі. Інфікований другий учасник турніру Новака Джоковича Associated Press

Проведення серії виставкових турнірів, організованих першою ракеткою світу Новаком Джоковичем, без належних запобіжних заходів отримало наслідки. Вже другий учасник змагань, Борна Чоріч, підхопив коронавірус.

20 червня хорватський тенісист, 33-тя ракетка світу Борна Чоріч зіграв у матчі проти болгарина Грегора Дімітрова в рамках серії турнірів Adria Tour. Після цього спочатку Дімітров повідомив, що здав позитивний тест на COVID-19, а 22 червня про такий самий результат написав у своєму Твіттері і Борна Чоріч.

"Хочу проінформувати всіх, що я здав позитивний тест на COVID-19. Хочу пересвідчитися, що всі, хто контактував зі мною, пройшли перевірку на коронавірус! Мені справді прикро, якщо я комусь завдав шкоди! Почуваюся добре й не маю жодних симптомів. Будь ласка, бережіть своє здоров'я й залишайтесь у безпеці!", - закликав тенісист.

Зазначимо, на змаганнях Adria Tour, на яких виступали зокрема й Новак Джокович, Домінік Тім та Олександр Зверєв, було знехтувано протиепідемічними заходами. Учасники не дотримувалися соціальної дистанції, обіймалися, тиснули руки, а на трибунах були присутні глядачі.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start