Контактував із Джоковичем. Тенісист із топ-20 здав позитивний тест на коронавірус

Контактував із Джоковичем. Тенісист із топ-20 здав позитивний тест на коронавірус

Контактував із Джоковичем. Тенісист із топ-20 здав позитивний тест на коронавірус Associated Press

У колишньої третьої ракетки світу, болгарина Григора Дімітрова було виявлено COVID-19. Він контактував, зокрема, із першим номером рейтингу ATP Новаком Джоковичем.

Болгарський тенісист (19 ATP) вирішив здати тест на коронавірус після того, як відчув себе зле. Напередодні, 20 червня, він зіграв матч у рамках виставкового турніру Adria Tour у Хорватії (Задар) проти тенісиста-господаря змагань Борни Чорича. Тест виявився позитивним, про що Дімітров повідомив у своєму Інстаграм. Спортсмен закликав усіх, хто з ним контактував, також здати тест.

"Хочу повідомити друзям і вболівальникам, що після повернення до Монако в мене діагностували коронавірус. Хочу пересвідчитися, що усі, хто контактував зі мною в останні дні, пройшли тестування і вжили всіх необхідних заходів. Мені дуже прикро, якщо я комусь завдав шкоди. Я повернувся додому, одужую", - повідомив гравець.

Після цієї новини фінальний поєдинок у Задарі між Новаком Джоковичем та Андрієм Рубльовим скасували, а учасникам організатори дозволили повернутися додому без тестування на COVID-19. Деякі гравці погодилися здати тест на місці, але серед них, за інформацією сербських ЗМІ, не було Новака Джоковича. Серб збирається проконсультуватися зі своїм епідеміологом й після цього ухвалювати рішення.

Зазначимо, перед хорватським етапом Дімітров також взяв участь у етапі Adriа Tour в Белграді (Сербія). По прибуттю його зустріли брати Джоковичі. За період перебування в Сербії тенісист відвідав дитячий день, пресконференцію з присутністю журналістів, взяв участь у футбольному матчі, святкуванні в клубі після завершення етапу. Крім Джоковича, також контактував з третьою та сьомою ракетками світу Домініком Тімом та Олександром Зверєвим. Додамо, що соціальної дистанції на заходах не дотримувалися.

Як повідомляло Суспільне, губернатор Нью-Йорка дозволив провести турнір Великого шолома US Open попри протест в США та пандемію. Новак Джокович тоді поскражився на неприйнятні умови змагань і поставив під сумнів свою участь.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start