Близько 200 людей залишаються на деокупованій Луганщині

Близько 200 людей залишаються на деокупованій Луганщині

Близько 200 людей залишаються на деокупованій Луганщині
Стела на в'їзді у Невське на Луганщині. Фото: Суспільне Донбас

Майже дві сотні мирних жителів залишаються у звільнених селищах Луганщини, повідомив виконуючий обов’язки голови Луганської облдержадміністрації Олексій Смирнов на черговому засіданні обласного координаційного штабу з питань деокупованих територій Луганської області.

Він зазначив, що евакуація людей з населених пунктів має продовжуватися. Водночас відвідати деокуповані населені пункти можна буде виключно за перепустками, виданими Луганською обласною військовою адміністрацією.

Що відомо про Луганщину

  • Українські військові звільнили вже 12 населених пунктів Луганщини. Про це 14 листопада повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Україна контролює близько п'яти відсотків території Луганщини.
  • Звільнені села Луганщини продовжують перебувати під обстрілами російської армії. Люди дуже неохоче погоджуються на евакуацію. У Макіївці залишилось близько 30 людей, а у Невському 150.
  • 15 березня 2023 року президент звільнив Сергія Гайдая з посади, яку він обіймав з осені 2019 року. Нового керівника ОВА на момент публікації не призначили. Новим керівником Луганської обласної державної адміністрації вірогідно стане військовий, казав Суспільному речник президента Сергій Никифоров.
  • Сергій Гайдай своє звільнення назвав плановою ротацією, крім того, він підтверджував, що обговорював своє призначення послом Україні у Казахстані.
  • Президент Володимир Зеленський 24 березня створив Сєвєродонецьку, Гірську та Попаснянську військові адміністрації Луганської області.

Читайте також

4,5 мільйонів гривень на зарплати. Скільки отримали грошей очільник Луганської ОВА та його заступники за 2022 рік

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок