Київських пеліканів випустили на відкриту водойму

Київських пеліканів випустили на відкриту водойму

Київських пеліканів випустили на відкриту водойму
Пелікани Фото: Київський зоопарк

У Києві випустили на воду родину пеліканів. Завдяки теплим погодним умовам цьогоріч зробили це раніше, ніж зазвичай. Про це повідомляє пресслужба Київського зоопарку.

Зазначається, що у Київському зоопарку наразі живе 16 рожевих та 4 кучерявих пеліканів.

Київських пеліканів випустили на відкриту водойму
Пелікани Фото: Київський зоопарк

"Вихід пеліканів відкриває сезон переходу мешканців з зимових приміщень до літніх експозицій. На літній оазі птахам облаштували нову зону для прийняття сонячних ван та встановили три нові конструкції для гніздування",— йдеться у повідомленні.

Київських пеліканів випустили на відкриту водойму
Пелікани Фото: Київський зоопарк

Працівники зоопарку інформують, що відтепер щодня о 12:00 можна спостерігати за рибним ланчем пеліканів. Кожен птах з’їдає до 1,5 кг риби.

Київських пеліканів випустили на відкриту водойму
Пелікани Фото: Київський зоопарк

Озеро пеліканів — це одна із перших експозицій від Центрального входу. Тож саме ці пернаті зустрічатимуть відвідувачів,— підсумували у зоопарку.

Що відомо про тварин у Київському зоопарку

Пара чорних лебедів облаштувала собі гніздо, а отже невдовзі очікується поповнення птахів. Фахівці розповідають, що пернатих жителів південної півкулі — чорних лебедів, у зоопарку є наразі 11.

У Києві на вихідні працівники зоопарку влаштують для тварин святкове частування яблуками. Фахівці зазначають, що яблуки — це одне найулюбленіших ласощів для копитних.

З настанням холодів фахівці Київського зоопарку переселили птахів в оновлені утеплені павільйони. Там житимуть ібіси, фламінго та лебеді зі своїми пташенятами.

У київському зоопарку створюють умови, аби тварини перезимували комфортно. Зокрема, налагодили роботу котельні, закупили генератори і буржуйки. Для горили створили власний пункт обігріву. Також встановили дров'яній пічку, щоб готувати їжу для тварин і птахів у разі відсутності електроенергії.

У "Київзоо" зимуватимуть не лише постійні мешканці, а й понад 200 тварин, яких волонтери вивезли із найбільш постраждалих регіонів унаслідок російського вторгнення.

Наприкінці жовтня у столичному зоопарку відзвітували, що почали активно готуватися до зими. Зокрема, утеплювали будівлі, закуповували електрогенератори, інфрачервоні обігрівачі та дров’яні пічки.

Напередодні зими фахівці зоопарку змінили раціон тварин. Порції кормів збільшено на 10-15%. Сезонну зелену масу замінюють на сушене різнотрав’я, сухофрукти, ягідно-плодове варення, компоти, заморожені овочі та фрукти. Також збільшують вітамінно-мінеральні добавки для збалансованого та здорового харчування.

Попри воєнний стан працівники столичного зоопарку постійно влаштовують різні цікаві заходи для відвідувачів. У вересні для тварин організували частування кавунами. Ними, зокрема ласували слон, ведмежатко та котячі лемури.

На 600 квадратних метрах території у Київському зоопарку облаштували новий вольєр для рисей. Аби тварини почували себе комфортно, працівники брали до уваги звички та поведінку цих тварин.

У серпні в зоопарку народилися дитинчата хом’яка європейського. Малюки з’явилися у рамках програми з відновлення рідкісних і зникаючих видів.

Читайте також

Серед мешканців Київського зоопарку створили нові пари

Поповнення у Київському зоопарку. Хто святкує День народження

Київська влада допомагатиме притулкам для тварин

Вибір редакції

На початок