Британія вивела з-під санкцій першого заступника глави ФСБ РФ

Британія вивела з-під санкцій першого заступника глави ФСБ РФ

Британія вивела з-під санкцій першого заступника глави ФСБ РФ
Будівля британського парламенту, ілюстративне фото: AP

Велика Британія зняла санкції з першого заступника директора ФСБ Сергія Корольова. Про це йдеться у документі на сайті уряду Великої Британії.

Корольов потрапив під британські санкції у квітні 2022 року. Обмеження передбачали заморожування активів у Великій Британії та заборону на в'їзд до країни.

Про причини зняття санкцій з Корольова не повідомляється.

Корольов став першим заступником директора ФСБ у березні 2021 року. Він також був радником Анатолія Сердюкова, коли той обіймав посаду міністра оборони РФ. У 2017 році Корольов увійшов до наглядової ради держкорпорації "Росатом".

Що відомо про санкції Британії проти РФ

Ще на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну уряд Великої Британії запровадив нові санкції проти майже 400 російських бізнесменів та чиновників, зокрема проти Петра Авена, Михайла Фрідмана та Германа Хана.

26 вересня 2022 року Британія запровадила санкції через проведення РФ псевдореферендумів на тимчасово окупованих українських територіях.

9 грудня Британія запровадила нові санкції проти посадовців Росії й Ірану, відповідальних за російське вторгнення в Україну та порушення прав людини.

8 лютого 2023 року Британія запровадила новий пакет антиросійських санкцій, що поширюються зокрема на 6 організацій, які постачають армії РФ військове обладнання, що використовується під час вторгнення Росії в Україну.

У річницю повномасштабного вторгнення Росії в Україну Велика Британія запровадила нові санкції проти РФ. Зокрема, йдеться про заборону на експорт товарів, які можуть бути використані російським ВПК, санкції проти топ-менеджерів "Росатому", чотирьох банків РФ.

Читайте також

Україна націоналізувала мільярдні статки двох російських олігархів

Зеленський ввів в дію санкції проти "Росатому"

Вибір редакції

На початок