На Кіровоградщині прощатимуться з трьома захисниками України

На Кіровоградщині прощатимуться з трьома захисниками України

На Кіровоградщині прощатимуться з трьома захисниками України
Фото: Суспільне Кропивницький

У трьох громадах Кіровоградської області прощатимуться з захисниками України. У Знам'янській громаді з Миколою Крюковим, у Добровеличківській з Євгеном Приступою та у Гайворонській з Маратом Гасановим.

Солдат Микола Крюков, 1987 року народження житель Знам'янської громади загинув 8 березня під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Богданівка Донецької області. Повідомили у громаді. Прощатимуться з бійцем 20 березня о 12:00 годині, біля Будинку культури у Знам’янці Другій.

пвпвпві
Микола Крюков. Фото: Facebook Знам'янська громада

Житель Добровеличківської громади солдат Євген Приступа загинув 17 березня 2023 року поблизу населеного пункту Червонопопівка, Сєвєродонецького району, Луганської області. Повідомили на сайті громади.

26 січня 2023 року Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний відзначив бійця нагрудним знаком "Сталевий хрест". Про дату прощання з захисником повідомлять додатково.

пвпвпві
Євген Приступа. Фото: Facebook Alla Stoyan

20 березня у Гайворонській громаді прощатимуться з бійцем Маратом Гасановим. Він родом з міста Маріуполь. Це інформація від голови громади Романа Волуйка. Після початку повномасштабного вторгнення та окупації регіону чоловік разом з батьками переїхав на Волинь, звідки був призваний до лав ЗСУ. А його родина переїхала на Гайворонщину.

Марат Гасанов народився 30 листопада 1993 року. Відвідував Маріупольську середню школу №31. Після закінчення навчався в місцевому училищі на спеціальності "Кухар". Згодом закінчив курси матроса. Останні п'ять років ходив в рейси.

Він був навідником першого десантно-штурмового взводу. Загинув під час виконання бойового завдання 10 березня біля населеного пункту Сєверне Донецької області.

На Кіровоградщині прощатимуться з трьома захисниками України
Марат Гасанов. Фото: Facebook Гайворонська громада

Читайте також

  • У Гайвороні на Кіровоградщині поховали невідомого бійця, загиблого на війні з РФ
  • "Цивільна професія допомагає коригувати вогонь", – доброволець з Кропивницького
  • "Бувало, вертався з фронту босий, бо дарував взуття бійцю на блокпосту". Військовий капелан з Кіровоградщини
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок