Хмельниччина отримала автобус для вакцинації

Хмельниччина отримала автобус для вакцинації

Хмельниччина отримала автобус для вакцинації
Фото: Суспільне Хмельницький

Спеціалізований автобус для вакцинації отримала Хмельниччина. Він їздитиме з медичними бригадами у віддалені населені пункти області, де буде необхідне проведення щеплення.

Про це Суспільному розповів генеральний директор Державної Установи "Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" Микола Габрикевич.

За його словами, цей автобус — один із 59, які надали Україні від Всесвітньої організації охорони здоров’я та Євросоюзу.

Хмельниччина отримала автобус для вакцинації
Хмельниччина отримала автобус для вакцинації. Фото: Суспільне Хмельницький

Як розповів водій Микола Гадзира, автобус обладнаний для осіб з інвалідністю, для них передбачені спеціалізовані місця. Також він оснащений системами кондиціонування, каже чоловік: "Цей автобус розрахований на 35 пасажирських місць для перевезення людей і плюс для перевезення людей з інвалідністю. Тут є ліфт, який може їх підіймати. Вони можуть заїхати на колясці в автобус і там є спеціальні кріплення для колясок".

Сучасний спеціалізований автобус один із п’ятдесяти дев’яти отриманих Україною. Його передало представництво Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні за підтримки Євросоюзу, розповідає генеральний директор Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб Микола Габрикевич.

Автобус обладнаний й для осіб з інвалідністю.
Автобус обладнаний й для осіб з інвалідністю. Фото: Суспільне Хмельницький

"Цей автобус буде підвозити команди медичних працівників, які будуть у віддалених селах області, в першу чергу, приїжджати до переселенців, до людей похилого віку й проводити там щеплення. Вакцинація буде проводитись не тільки від коронавірусу, а й від інших інфекційних хвороб", — сказав Микола Габрикевич.

За словами Миколи Габрикевича, окрім автобуса для щеплень, отримали ще автомобіль-холодильник для перевезення вакцин та встановили холодову кімнату для їх зберігання.

Читайте також

  • 1200 лікарняних не оплатив Пенсійний фонд у Хмельницькій області від початку року. В чому причина
  • На Хмельниччині за останній рік побільшало хворих на туберкульоз. Яка причина
  • Разова матеріальна допомога: хто і як може отримати у Хмельницькій громаді
  • У Хмельницькому працює соціальне таксі: хто може скористатися послугою

Слідкуйте за новинами Суспільне Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

На початок