Дефіцит боєприпасів: У ГУР розповіли, де Росія намагається купити озброєння

Дефіцит боєприпасів: У ГУР розповіли, де Росія намагається купити озброєння

Дефіцит боєприпасів: У ГУР розповіли, де Росія намагається купити озброєння
Вадим Скібіцький, представник Головного управління розвідки МОУ. Фото: Медіацентр Україна

Росія відчуває брак боєприпасів, а тому шукає постачальників снарядів для війни в Україні в Африці та Азії. Про це в етері телемарафону сказав представник Головного управління розвідки Міноборони України Вадим Скібіцький.

Він зазначив, що українська розвідка має документи про плани і наміри РФ і щодо отримання боєприпасів, реактивних снарядів та іншого озброєння.

"Насамперед це пов'язано з тим, що Росія почала відчувати дефіцит боєприпасів. Ми достеменно знаємо, що активно вони працюють з Іраном. Ведуться перемовини з М'янмою, з країнами Африки, Близького Сходу. Вони зараз направили свої делегації Міноборони, Служби зовнішньої розвідки, інші відомства і міністерства РФ, щоб як можна більше здобути для себе боєприпасів та іншого озброєння для війни", — сказав Скібіцький.

Представник ГУР зазначив, що зараз у світі всі розуміють, що допомагаючи Росії можна потрапити під міжнародні санкції, а по-друге, багато країн дивляться, а якими будуть результати наступальних дій РФ проти ЗСУ.

"Іран постачає боєприпаси. Росія намагається отримати інше озброєння — безпілотники. Не тільки ті, які вже використовує, а й інші", — сказав він.

Скібіцький наголосив, що РФ зацікавлена також у балістичних ракетах, проте Іран зайняв вичікувальну позицію.

Що відомо про дефіцит боєприпасів у Росії

У січні аналітики ISW заявили, що нездатність російської оборонно-промислової бази розв'язувати проблему нестачі боєприпасів перешкоджатиме здатності російських військ підтримувати наступальні операції на сході України у 2023 році.

За інформацією британської розвідки, останніми тижнями дефіцит боєприпасів для російської артилерії, ймовірно, погіршився настільки, що на багатьох ділянках фронту діє надзвичайно жорстке обмеження снарядів.

Читайте також

Росії бракує додаткових ресурсів для війни — Генштаб

Буданов відповів, коли закінчиться війна і скільки снарядів залишилося в РФ

На початок