Російська артилерія змушена "жорстко" економити боєприпаси — британська розвідка

Російська артилерія змушена "жорстко" економити боєприпаси — британська розвідка

Російський військовий
Російський артилерист. Ілюстративне фото: АР

Останніми тижнями дефіцит боєприпасів для російської артилерії, ймовірно, погіршився настільки, що на багатьох ділянках фронту діє надзвичайно жорстке обмеження снарядів. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

"Це майже напевно було ключовою причиною того, чому жодне російське формування останнім часом не змогло здійснити значущі в оперативному плані наступальні дії. Росія майже напевно вже вдалася до видачі старих боєприпасів, які раніше були віднесені до категорії непридатних", — йдеться у повідомленні.

У британській розвідці зазначили, що указом президента РФ від 3 березня 2023 року Міністерству торгівлі та промисловості визначено заходи щодо обходу повноважень керівників оборонних галузей, які не виконують виробничі завдання.

"Росія все більше застосовує принципи командної економіки до свого військово-промислового комплексу, оскільки вона визнає, що її оборонні виробничі потужності є ключовою вразливістю у все більш виснажливій "спеціальній військовій операції", — зазначили у розвідці.

Читайте також

Росії бракує додаткових ресурсів для війни — Генштаб

Буданов відповів, коли закінчиться війна і скільки снарядів залишилося в РФ

На початок