Буданов відповів, коли закінчиться війна і скільки снарядів залишилося в РФ

Буданов відповів, коли закінчиться війна і скільки снарядів залишилося в РФ

ЗМІ
Керівник ГУР Міноборони України Кирило Буданов
Глава ГУР МО Кирило Буланов. Фото: УНІАН

На війні в Україні з середини й до кінця весни будуть вирішальні бої. Про це в інтерв’ю Forbes Ukraine розповів керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов. Запаси артилерійських снарядів у Росії зменшилися до 30%, залишки ракет майже вичерпані, а максимум російського виробництва – близько 40 крилатих ракет на місяць, додав він.

Все це змусило Москву відмовитися від планів захопити Київ і змістити свої зусилля на спробу окупації всієї Луганщини та Донеччини.

За словами Буданова, весняні бої стануть переломним моментом.

Говорячи про умови для завершення війни, Буданов сказав, що Україна має одну умову — вийти на адмінкордони 1991 року, все інше вирішуватиметься потім.

Очільник розвідки також відповів на запитання журналістів, коли закінчиться війна.

“Я можу вам відповісти виключно, як вона закінчиться. Закінчиться першою фазою для нас — вихід на адмінкордон. Але оскільки ми проговорили з вами, що зараз 1:1 і 70-а хвилина (футбольного — ред.) матчу, зробіть хронометричну паралель”, — сказав Буданов.

Буданов розповів про брак боєприпасів у РФ

За словами Буданова, уже два місяці російські угруповання, які діють в Україні, живуть у режимі максимальної економії боєприпасів.

“Більш-менш нормально боєприпаси зараз застосовуються виключно в Бахмуті та на Лиманському напрямку. Вони кілька разів намагалися штурмувати Вугледар, і далі будуть пробувати, то додалася ще ця локація. На всіх інших ділянках — режим економії боєприпасів”, — пояснив Буданов.

Глава ГУР додав, що зараз росіяни налагоджують масове виробництво артилерійських снарядів. Це ще раз підтверджує те, що запасів снарядів немає, їх не вистачає.

"Перехід до іншої тактики всі бачать у Бахмуті. Вугледар був яскравим прикладом цього. У Бахмуті взагалі хвиля за хвилею просто йде піхота. Їх артилерія тільки підтримує, бронетехніки взагалі одиниці. У Вугледарі відбувалось застосування бронетехніки, але вона була знищена в перші години, й так само все перейшло в стрілецькі бої", — сказав Буданов.

Читайте також

Італія передасть ППО, РФ призупиняє участь у договорі про озброєння. 364 день війни. Онлайн

У Росії ракет вистачить на два-три масовані удари по Україні — Буданов

На початок