Постачання неякісних консервів для гуманітарних потреб на Кіровоградщині. Підозрювану оголосять у міжнародний розшук

Постачання неякісних консервів для гуманітарних потреб на Кіровоградщині. Підозрювану оголосять у міжнародний розшук

Постачання неякісних консервів для гуманітарних потреб на Кіровоградщині. Підозрювану оголосять у міжнародний розшук
Ілюстративне фото: Суспільне Кропивницький

У міжнародний розшук впродовж місяця оголосять керівницю підприємства, яку підозрюють у постачанні неякісних консервів для гуманітарних потреб на суму 13 мільйонів 700 тисяч гривень. Це державні гроші, сказала Суспільному прокурорка Кіровоградської обласної прокуратури Ганна Мельникова.

У Ленінському суді Кропивницького прокурорка клопотала щодо отримання дозволу на затримання підозрюваної. Суддя Катерина Юр’єва клопотання підтримала, засідання провели в закритому режимі.

За словами Ганни Мельникової, нині невідомо, де перебуває підозрювана: "За місцем проживання і реєстрації вона відсутня, є дані про те, що вона виїхала за кордон. За результатами розгляду клопотання про дозвіл на її затримання з метою приводу слідчим виноситься постанова про оголошення її в міжнародний розшук".

Після перекладу ухвали англійською, документи про розшук передадуть в ІнтерполМіжнародна організація кримінальної поліції, сказала прокурорка.

Що відомо

У матеріалах досудового розслідування йдеться про те, що після початку повномасштабного війни в Україні, між підприємцем та Кіровоградською обласною державною адміністрацією був укладений договір на постачання продовольчих товарів тривалого зберігання. Мова йде про 266 тисяч банок яловичої консерви. Вони були неналежної якості та не відповідали вимогам державних стандартів.

Обласна військова адміністрація коментар з цього приводу дасть згодом, сказав керівник пресслужби Дмитро Кобець. Коли саме – не уточнив.

За даними джерела Суспільного у правоохоронних органах, підозру оголосили директорці товариства з обмеженою відповідальністю "Експо-Юкрейн". У реєстрі юридичних осіб на сайті Youcontrol йдеться про те, що компанія зареєстрована у Києві. Суспільне озвучить позицію підозрюваної, як тільки зможе поспілкуватись з нею чи її адвокатом.

Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду. Суспільне готове озвучити позицію обвинуваченого у будь-який зручний для нього спосіб.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок