На Луганщині ЗСУ відбивають наступи російських окупаційних військ на трьох напрямках — Гайдай

На Луганщині ЗСУ відбивають наступи російських окупаційних військ на трьох напрямках — Гайдай

На Луганщині ЗСУ відбивають наступи російських окупаційних військ на трьох напрямках — Гайдай
Танк. Фото: Facebook / Генштаб ЗСУ

На Луганщині українські військові постійно відбивають наступи в напрямку Сватового, Кремінної та Білогорівки. Російсько-окупаційні війська переймають тактики ведення бою. Про це повідомив начальник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"На сьогодні ситуація важка, постійно відбиваємо наступи. Але по всім трьом напрямкам ситуація стабільна, не дивлячись на велику кількість наступів, техніки важкої, але наші захисники її нищать, як і особовий склад. Були декілька максимально важких наступів на Кремінну, там захисники втримали позиції та знищили за добу цілу роту окупантів", — розповів Сергій Гайдай.

Також Гайдай розповів, що сильні бої йдуть на Сватівському та Білогорівському напрямках: "Білогорівка, там розтягнута лінія фронту. Вже все зруйновано і пристріляно. Там дуже багато часу йде активна фаза бойових дій, підключається авіація з боку ворога. Там обстрілюється і мінометами, і СПГ, ГС, танки та гради, проте наші сили впевнено тримають позиції".

Що відомо про ситуацію на Луганщині

  • До лікарні на окупованій частині Луганської області на лікування доправили 150 бійців приватної військової компанії "Вагнер".
  • Російська окупаційна влада визначила пункти пропуску, через які можна виїхати з окупованої Луганщини на територію РФ, та ввели додаткові обмеження.
  • В окупованому Рубіжному Луганської області російські військові заселяються у квартири цивільних людей на першому та другому поверхах.
  • Жителі Сєвєродонецька, які повернулися з Росії до рідного міста, порівняли ціни на продукти та одяг. Відтак ціни на їжу в окупованому місті щонайменше вдвічі вищі, а на інші товари та одяг — втричі.

Читайте також

Вироблятимуть по 30 минометів на місяць. У фонді "Повернись живим" розказали, коли Донецька ТрО отримає "довгі РУКи"

"Люди почали втрачати надію…": розповіді рідних жителів окупованого Сватового

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок