Є одна кандидатка: хто має очолити новостворений Денний центр соціально-психологічної допомоги у Рівному

Є одна кандидатка: хто має очолити новостворений Денний центр соціально-психологічної допомоги у Рівному

Є одна кандидатка: хто має очолити новостворений Денний центр соціально-психологічної допомоги у Рівному
Фото: Олена Бобровська

Новостворений Денний центр соціально-психологічної допомоги у Рівному виявила бажання очолити одна людина. Про це повідомили на сайті обласної ради. Цією кандидаткою стала соціальна працівниця Олена Бобровська, яка наразі тимчасово керує цим закладом.

Депутати облради 23 грудня 2022 року прийняли рішення створити новий комунальний заклад "Денний центр соціально-психологічної допомоги". Там допомагатимуть людям, які зазнали насильства.

Наразі Олена Бобровська очолює цю установу тимчасово, на підставі рішення голови обласної ради — до 30 березня. Вона є єдиною кандидаткою на посаду директорки комунального закладу. Якщо 17 березня на сесії погодять її кандидатуру, то вона продовжить керувати обласним закладом на основі контракту.

Про кандидатку

У 2021-2022 роках Олена Бобровська працювала завідувачкою відділення консультативної служби для постраждалих від насильства у Рівненському центрі соціально- психологічної допомоги.

У 2023 році Олена була кураторкою мобільної бригади соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства. Вони надавали соціально-психологічну підтримку та інформували постраждалих про наявні медичні, юридичні послуги.

Раніше рівнянка виступала за початок відбудови дитсадка на вулиці Коновальця у Рівному та була однією з очільниць ініціативної групи.

Про новий центр соціально-психологічної допомоги

У закладі допомагатимуть людям, які постраждали від насильства, з цілодобовим притулком. Всі послуги надаватимуть безкоштовно.

Денний центр соціально-психологічної допомоги буде розрахований як на короткотривале, так і цілодобове перебування до десяти діб. Для цього облаштують "кризову кімнату", Олена Бобровська вважає, що її відкриття є одним з етапів формування повноцінної системи протидії насильству в області.

Також надаватимуть послуги за принципом єдиного вікна для людей, які зазнали домашнього насильства та сексуального насильства від російських військових.

На базі закладу працюватиме "зелена кімната" — надаватимуть соціально-психологічну та правову допомогу дітям уразливих категорій, які потерпіли від злочинів або стали їх свідками. Олена Бобровська каже, що кімната створена, щоб запобігти повторним психологічним травмам дитині в процесі опитування.

Денний центр соціально-психологічної допомоги фінансуватимуть з обласного бюджету.

Читайте також

  • У Рівному екоактивісти планують озеленення міського простору. Де і що зроблять
  • Сімох перевізників можуть позбавити ліцензії за переправку ухилянтів за кордон. У ДБР пояснили, як працює схема
  • На Рівненщині влаштували обласні змагання юних автомоделювальників

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок