У Світловодській громаді на Кіровоградщині відновили вуличне освітлення

У Світловодській громаді на Кіровоградщині відновили вуличне освітлення

У Світловодській громаді на Кіровоградщині відновили вуличне освітлення
Фото: Суспільне Кропивницький

У Світловодській громаді Олександрійського району Кіровоградської області відновили вуличне освітлення. Освітлювати вулиці припинили в цілях безпеки з вересня минулого року – розповів міський голова Світловодська Андрій Маліцький. Суспільне дізнавалось, коли вмикатимуть і вимикатимуть світло.

О шостій вечора у Світловодську вмикають ліхтарі вуличного освітлення вперше за пів року. Освітлювати вулиці в громаді припинили з вересня минулого року в цілях безпеки, після масованих обстрілів енергосистеми в жовтні – для економії електрики. Рішення про відновлення вуличного освітлення ухвалила міськрада – говорить міський голова Андрій Маліцький.

"У нашу громаду, крім Світловодська, ще входить селище Власівка, села Павлівка, Миронівка, Велика Скельова, Озера. Через потужні ракетні удари ми були вимушені вимкнути вуличне освітлення. Воно відсутнє у нашій громаді понад півроку. З огляду на безпеку ми повинні були дотримуватись світломаскувального режиму, це відповідно викликало певні незручності".

За те, щоб вуличне освітлення було ввечері та вночі, говорить водійка Тетяна Тимченко.

"Не завжди рівна дорога та й зазвичай пішоходи не одягають світлий одяг. Вуличне освітлення дуже допомагає водієві, тому що тебе не сліплять фари, ти нормально бачиш дорогу, бордюри, ями, люки, ну і звісно, людей".

Вуличне освітлення у громаді буде з шостої до дев’ятої вечора – сказав міський голова.

"Це при умові, що не буде лунати сигнал повітряної тривоги. Маємо майже півтори тисячі світлових точок, з них – 500 ЛЕД лампи, інші – це натрієві лампи. Коли було включене вуличне освітлення, ми поступово замінили 300 на ЛЕД лампи, це дасть можливість заощадити нам витрати з бюджету на електроенергію майже в тричі".

Зі слів голови, у планах, щоб вуличне освітлення працювало до 23:00 години вечора. Для цього треба згода депутатів. Сесія міськради запланована на 15 березня.

Що відомо

У Кропивницькому 7 лютого відновили вуличне освітлення. Таке рішення ухвалила міськрада. Вмикатимуть його о 17:20. Планують, що воно працюватиме до 23:00, розповів Суспільному керівник комунального підприємства "Міськсвітло" Дмитро Тоток.

Читайте також

  • Резервне джерело обігріву. Пересувну котельню отримав Кропивницький
  • Старі насоси постійно виходять з ладу. В Компаніївській громаді на Кіровоградщині оновлюють насоси для водогону
  • У Кропивницькому готують проєкт будівництва додаткових електромереж для теплових котелень
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок