У Полтаві розпочали автоперегони United Time Attack Series

У Полтаві розпочали автоперегони United Time Attack Series

У Полтаві розпочали автоперегони United Time Attack Series
United Time Attack Series

Переможцем кваліфікації першого етапу змагань United Time Attack Series в класі Supersport став дніпрянин Артем Погасій на Mitsubishi Evo X. Він проїхав трасу полтавського картодрому з часом 49,84 секунди.

Загалом в першому етапі United Time Attack Series беруть участь півсотні гонщиків з усієї України, про це повідомив організатор автоперегонів Андрій Приходько.

Артем Погасій, переможець кваліфікації
Артем Погасій, переможець кваліфікації. Суспільне Полтава

Загалом кращих визначають в 6-ти класах. Це Supersport, Prosport, GT300, AWD Light, AWD, 2WD. Основні змагання розпочнуться завтра на полтавському картодромі. Результати кваліфікації впливають на розташування спортсменів в стартових протоколах.

Змагання United Time Attack Series
Змагання United Time Attack Series. United Time Attack Series

Нагадаємо 13 червня мав відбуватись другий етап змагань United Time Attack Series, та через пандемію коронавірусу цьогоріч буде на один етап змагань менше. Загалом їх планується п'ять.

Нагадаємо, United Тime Аttack – це змагання, коли водії їдуть не наввипередки не одне з одним, а щоб показати найкращий час. Учасник проїжджає коло, його час фіксують, перемагає той, хто здолає відстань найшвидше.

Перегони United Time Attack Series у Полтаві відбуваються другий рік поспіль.

На початок