"Дніпро – незабаром": у компанії McDonald's підтвердили відновлення роботи мережі ресторанів

"Дніпро – незабаром": у компанії McDonald's підтвердили відновлення роботи мережі ресторанів

"Дніпро – незабаром": у компанії McDonald's підтвердили відновлення роботи мережі ресторанів
Фото: Каріна Бугайченко / Суспільне

У Дніпрі відновить роботу мережа ресторанів McDonald's. Інформацію про це Суспільному повідомили на гарячій лінії компанії.

У компанії повідомили, що дати відкриття ресторанів поки невідомі. Також немає інформації про те, чи відкриють усі ресторани Дніпра одразу, та підготовка до відкриття вже почалась, зазначили у компанії.

"Вже відновлюємо систему постачання та продовжуємо ретельно слідкувати за безпековою ситуацією", – йдеться у повідомленні компанії в Instagram.

Також відкриття ресторанів мережі планують і в Одесі.

Інформацію щодо дати відновлення роботи мережі ресторанів з'ясовуємо.

Що відомо

  • 24 лютого 2022 року, коли Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну компанія McDonald's повідомила про закриття всіх ресторанів в Україні до закінчення війни.
  • 8 березня стало відомо, що McDonald's і KFC призупиняють роботу в Росії. 16 травня McDonald’s вирішив повністю піти з Росії і продати свій бізнес в країні. У компанії заявили, що продовження роботи в РФ не відповідає її цінностям. У результаті свого виходу з Росії McDonald's зафіксує витрати у близько 1,2-1,4 млрд доларів. У Москві та Московській області 12 червня відкрилися 15 колишніх ресторанів швидкого харчування McDonald’s під новим брендом "Вкусно и точка".
  • 20 вересня 2022 року у Києві відновили роботу перші три ресторани McDonald's. У компанії зазаначили, що відкриватимуться вони поетапно. Першими були заклади у Києві та на заході України.

Читайте також

Майже 2,3 мільйона тонн. На Дніпропетровщині зібрали врожай ранніх культур

На Дніпропетровщині через обстріли військ РФ знищено понад 400 гектарів полів з урожаєм

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок