У Києві ЦНАПи змінюють графік роботи. Коли прийматимуть відвідувачів

У Києві ЦНАПи змінюють графік роботи. Коли прийматимуть відвідувачів

У Києві ЦНАПи змінюють графік роботи. Коли прийматимуть відвідувачів
ЦНАП Фото: Суспільне (ілюстративне)

Цього тижня Центри надання адміністративних послуг у столиці відновлюють роботу в суботу. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на першого заступника голови КМДА Миколу Поворозника.

Зазначається, що у суботу відвідувачів прийматимуть із 09:00 до 18:00.

"Із понеділка до п’ятниці ЦНАПи міста Києва здійснюють прийом заявників також із 09:00 до 18:00. Заявників прийматимуть за електронною чергою, що формується у приміщеннях ЦНАПів",— каже Поворозник.

Також він зауважив, що в разі оголошення повітряної тривоги до початку робочого дня ЦНАПи починають працювати через 30 хвилин після відбою, а в разі оголошення тривоги під час робочого дня — протягом 10 хвилин після відбою.

Всю актуальну інформацію щодо отримання послуг, стану розгляду та готовності поданих документів можна отримати за номерами телефонів 044-202-60-38 та 044-202-60-39,— поінформували в КМДА.

Що відомо про роботу ЦНАПів у Києві в умовах воєнного стану

Вранці 27 березня у Києві відновили роботу ЦНАПи. Заявки на отримання нових документів не приймалися, але можна було отримати ті, які замовили до початку повномасштабного вторгнення російських військ в Україну.

У серпні ЦНАПи у Києві працювали протягом трьох днів, із 23 по 25 число, тільки на видачу готових паспортів. Якщо були попередні записи на ці дати, візити переносили на інший зручний для жителів час.

10 жовтня у Києві ЦНАПи не працювали у зв'язку із безпековими обмеженнями через обстріли у столиці. Сall-центр працював у посиленому режимі. Сервісні центри Центру комунального сервісу були задіяні дистанційно.

Читайте також

Гранітна крихта замість солі. У Києві розширять ареал використання цього протиожеледного засобу

Суд взяв під варту експосадовця Київської митниці

Бахмут — епіцентр боїв на Донбасі, у поліції закликали убезпечити дітей від руху "Редан". 371 день війни. Онлайн

На початок