Зеленський: "Готуємо повернення наших воїнів до активних дій заради звільнення нашої землі"

Зеленський: "Готуємо повернення наших воїнів до активних дій заради звільнення нашої землі"

Президент України Володимир Зеленський
. Президент України Володимир Зеленський, 24 лютого 2023 року. Фото: Офіс президента

В Україні готується повернення воїнів до активних дій заради звільнення української землі. Про це у своєму вечірньому зверненні 28 лютого заявив президент України Володимир Зеленський.

“Детально займаємося ситуацією на кожному з фронтових напрямків. Найтяжче, як і раніше, — Бахмут і бої, що мають значення для захисту міста. Я наведу лише один приклад. Зараз Ставку ми проводимо доволі часто — мінімум двічі на тиждень. Минуле засідання було в четвер. І сьогодні генерал Сирський доповів, що від минулої Ставки лише на його напрямку близько 800 убитих ворогів”, — сказав Зеленський, коментуючи засідання Ставки 28 лютого.

Він додав, що Росія взагалі не рахує людей, відправляючи їх на постійні штурми українських позицій. Інтенсивність боїв лише наростає.

“Я дякую всім українським воїнам, які попри цей божевільний тиск окупанта захищають наші позиції та знищують російську армію! Дякую кожному й кожній, хто підтримує наших воїнів!” — сказав Зеленський.

За його словами, на Ставці розглянули й інші напрямки на Донбасі, також зони відповідальності угруповань “Таврія”, “Одеса”.

“Генерал Москальов доповів щодо ситуації навколо Херсона та в області. Понад 30 російських обстрілів Херсонської області за цю добу! Просто по вулицях, просто по людях. Мої співчуття усім, хто втратив рідних. За сьогодні вже четверо загиблих. Зробимо все, щоб придушити терористів”, — сказав президент.

За його словами, генерал Наєв доповів щодо ситуації на півночі й по периметру кордону.

“Контроль над ситуацією – у наших сил”, — зазначив Зеленський.

Читайте також

ЄС запровадив санкції проти Білорусі, США нададуть 10 млрд доларів допомоги Україні. 370 день війни. Онлайн

Військо РФ продовжує наступати на 5 напрямках і створює умови для наступу ще на 2 — Генштаб ЗСУ

Росіяни зосередили на Бахмутському напрямку свої основні сили — Ганна Маляр

На початок