Школярам Київщини передали понад 300 планшетів. Хто саме отримав

Школярам Київщини передали понад 300 планшетів. Хто саме отримав

Школярам Київщини передали понад 300 планшетів. Хто саме отримав
Школи Макарівської та Бородянської громад отримали нові планшети Фото: КОВА

Для школярів Макарівської та Бородянської громад передали 338 нових планшетів. Їх отримали учні закладів загальної середньої освіти, що постраждали під час повномасштабного вторгнення в лютому-березні 2022 року. Вони наразі навчаються дистанційно.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Зазначається, що пристрої мають весь освітній контент, зокрема необхідні навчальні матеріали, підручники, лекції, відеоуроки, навчальні застосунки.

"Це дасть можливість дітям навчатися навіть за відсутності електроенергії та інтернету. Також на планшети завантажені розвивальні ігри та вправи",— йдеться у повідомленні.

Загалом учні та вчителі 4 закладів освіти Київської області отримали 789 планшетів для організації навчання,— підсумували в КОВА.

Що відомо про забезпечення комп'ютерним обладнанням шкіл Київщини

У січні школи Київщини, які постраждали від російської агресії, отримали комп'ютерне обладнання: інтерактивні дошки, проєктори, ноутбуки, принтери, цифрові лабораторії. Устаткування придбали за кошти обласного бюджету.

Для 40 дітей із Київської області благодійники передали ноутбуки. Девайси отримали діти з Макарівської, Ірпінської, Білогородської, Борщагівської, Бучанської, Гостомельської та Бородянської громад.

Закладам освіти Київщини передали 3 808 ноутбуків. Комп’ютери отримають педагоги 42 громад регіону. Девайси використають для організації дистанційного навчання.

На початку листопада педагоги Київщини отримали 4 тис комп’ютерів за програмою "Ноутбук кожному вчителю", яку започаткувало Міносвіти спільно з компанією Google та за підтримки ЮНЕСКО.

100 ноутбуків передали благодійники школярам та вчителям Київщини. Допомога надійшла в рамках співпраці області із громадською організацією "SOS Ukraine" і Міністерством економіки та інновацій Литовської Республіки.

Читайте також

В Україні зʼявився застосунок для навчання дітей без світла та інтернету

Проєкт "Єдині" реєструє охочих на курс української мови. Коли розпочнеться навчання

ЄС запровадив санкції проти Білорусі, США нададуть 10 млрд доларів допомоги Україні. 370 день війни. Онлайн

На початок