В Україні зʼявився застосунок для навчання дітей без світла та інтернету

В Україні зʼявився застосунок для навчання дітей без світла та інтернету

В Україні зʼявився застосунок для навчання дітей без світла та інтернету
. Застосунок для навчання дітей під час блекауту, скріншот

В Україні зʼявився мобільний застосунок для смартфонів та планшетів, який дозволяє продовжувати навчання у школі без світла та інтернету. Його створили розробники з віртуальної школи Unicorn School, повідомили Суспільному розробники додатку.

Мобільний застосунок для смартфонів та планшетів, що дозволяє продовжувати навчатись навіть під час блекауту, зазначають автори проєкту.

Читайте також: Як зігрітися, що їсти, де знайти питну воду та як лишитися на зв'язку: поради на випадок блекауту

Додаток має функцію "розумного завантаження" — вчителі можуть завантажити матеріали з усіх предметів для кожного дня, а дитина має змогу вже в додатку вчити уроки, без світла та інтернету. Домашні завдання можна виконувати в додатку, який автоматично відправить їх на перевірку вчителю одразу ж при відновленні звʼязку з інтернетом.

В учня залишається доступ до підручників та понад 17 000 інших методичних матеріалів. Дитина може обрати який предмети вчити, не привʼязуючись до розкладу, а після кожного пройденого уроку є перевіркові завдання.

Навчання в застосунку проходить у форматі гри

Як зазначають розробники, навчання в застосунку проходить у форматі комп'ютерної гри, де учень стає головним героєм у казковому "онлайн-королівстві". Уроки оформлені в ігровому стилі з візуалізацією кожного предмета. До звичайних оцінок учень отримує чарівні кристали, золоті монети, кубки та інші нагороди, які дозволять “прокачати” свого аватара та перейти на наступний рівень – отримати доступ до наступного рівні гри – нової теми навчальної програми.

Батьки при цьому отримують детальну статистику, як за часом навчання, так і за його ефективністю та результативністю, а також зворотний зв'язок від викладачів.

Навчання учнів з 5 по 11 класи проходить за ліцензією та програмою, яка відповідає всім вимогам Міністерства освіти та науки України. Учнів готують до складання ДПА та ЗНО, а в разі успіху вони отримують атестат державного зразка.

Завантажити застосунок та зареєструвати дитину в школі можна для платформ IOS та Android на сайті розробників.

Читайте також

Повітряні тривоги у Чернігові: як вони впливають на навчання дітей у школах

В Одесі стане більше очних шкіл: як навчатимуться діти після Нового року

На початок