Спортсменка з Дніпра Марія Леонова стала призеркою міжнародного турніру з тхеквондо

. Фото: міська рада Дніпра

Спортсменка з Дніпра посіла призове місце у міжнародному рейтинговому турнірі з тхеквондо ВТФ серії Е-1 "Youth Slovenia Open". Про це йдеться у пресрелізі міської ради Дніпра, який отримало Суспільне.

Дніпрянка Марія Леонова здобула бронзову нагороду  серед юніорів у ваговій категорії 59 кг. Спортсменка —вихованка міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву.

Міжнародний рейтинговий турнір з тхеквондо ВТФ серії Е-1 "Youth Slovenia Open" проходив місті Любляна у Словенії.