У Санкт-Петербурзі через невідомий летючий об'єкт закривали аеропорт. Що відомо

У Санкт-Петербурзі через невідомий летючий об'єкт закривали аеропорт. Що відомо

Оновлено
Скульптура в аеропорту "Пулково"
Скульптура в аеропорту "Пулково" в Санкт-Петербурзі .Фото: Pixabay

У російському Санкт-Петербурзі закривали аеропорт "Пулково" і запровадили план "Килим" через невідомий об’єкт в повітрі. Трохи більше ніж за годину повітряний простір відкрили і скасували план "Килим". Про це повідомляє Telegram-канал Baza.

Зазначається, що у небо над містом підняли винищувачі. Судячи з сервісу Flightradar, цивільні літаки не наближаються до Санкт-Петербурга.

Сигнал "Килим" подають при незаконному перетині кордону або появі НЛО. Сигнал означає, що всі повітряні судна мають негайно сісти чи залишити район.

За інформацією "Бази", над Санкт-Петербургом та Ленінградською областю закрили 200 квадратних кілометрів повітряного простору. Цивільні літаки перевели до зони очікування.

Повітряний простір над Санкт-Петербургом закрито до 13:00. Майже всі рейси на табло до "Пулкова" зараз світяться із затримкою. Літаки, що летіли до міста, у тому числі рейс Москва – Калініград, що проходить через повітряний простір Ленінградської області, повертаються до аеропортів вильоту.

Як повідомляє ТАСС, у Петербурзькому аеропорту "Пулково" оголошено затримку рейсів до 12:00 мск.

Трохи більше ніж за годину план "Килим" скасували і повітряний простір почали відкривати.

За інформацією "Бази", спочатку невідомий об'єкт помітили з боку Фінської затоки.

Раніше 28 лютого губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков повідомив, що Бєлгороді впали три безпілотники. Ніхто не постраждав, проте у місті є незначні руйнування.

Читайте також

Втрата літака-розвідника А-50 буде відчутною для армії РФ — британська розвідка

ЄС запровадив санкції проти Білорусі, США нададуть 10 млрд доларів допомоги Україні. 370 день війни. Онлайн

На початок