На Кінбурнському півострові знищили російську систему "Град" — ОК "Південь"

На Кінбурнському півострові знищили російську систему "Град" — ОК "Південь"

Російські військові станом на 23 лютого намагаються тримати під ситуативним вогнем акваторію Дніпро-Бузького лиману в районі Очакова. На тимчасово окупованому Кінбурнському півострові Сили оборони України знищили російську реактивну систему залпового вогню "Град".

Інформацію про це підтвердила пресслужба об’єднаного командування "Південь".

За даними ОК "Південь", українські ракетно-артилерійські та авіаційні підрозділи виконали понад 160 вогневих завдань, знищили 13 російських військових.

"Крім того знищено склад з боєприпасами в районі Нової Каховки, два безпілотних розвідники, два підготовлених до використання російськими диверсантами моторних човни, артилерійський радіолокаційний комплекс, 120-міліметровий міномет і автомобільну техніку", — йдеться в повідомленні.

Станом на 23 лютого залишається загроза ракетних ударів та мінна небезпека в прибережній зоні та на деокупованій території.

Що відомо

  • Російські війська 22 лютого обстріляли акваторію Очаківської громади в Миколаївському районі. Люди не постраждали.
  • Російські збройні сили зайшли на територію Кінбурнського півострова у березні 2022. Це дозволило їм встановити контроль над значною ділянкою морської акваторії Чорного моря, адже коса розташована в стратегічному місці — тут сходяться виходи із портів Херсона (Херсонський морський торговельний порт) та Миколаєва (Морські торгові порти (МТП) "Миколаїв", "Ольвія" та "Ніка-Терра"). Окупувавши косу, російські військові фактично заблокували виходи з цих портів. Крім того, контролюючи Кінбурнську косу, російські військові постійно обстрілюють Очаків.

Читайте також

У Миколаєві ВПО ставатимуть на облік житла протягом доби — рішення сесії

"Віднови ДІМ". На Миколаївщині реалізують програму від державного Фонду енергоефективності

У Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці триває процес дерусифікації

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.

На початок