У Києві вдосконалили графік відключень світла

У Києві вдосконалили графік відключень світла

У Києві вдосконалили графік відключень світла
Суспільне

У Києві вдосконалили сервіс із графіками відключення електроенергії. Відтепер наявність або відсутність світла можна відстежувати за двома адресами. Про це у Facebook повідомив генеральний директор компанії Yasno Сергій Коваленко.

За його словами, розробники вдосконалили сервіс із імовірними графіками відключення електроенергії на офіційному сайті "ДТЕК Київські електромережі".

"Тобто точно можна знати, коли працювати вдома, коли іти на роботу, а коли — іти в гості (і до кого саме). Для того, щоб порівняти графіки, введіть спочатку першу адресу, тоді натисніть "Додати ще одну адресу для порівняння" і з'явиться друга форма", — розповів Коваленко.

Окрім того, сам графік відключень світла у Києві можна завантажувати у форматі pdf, щоб під час перевірок щоразу не вводити адресу. Також це буде зручно, якщо не буде інтернету.

Що відомо про ситуацію з електропостачанням у Києві та області

"Укренерго" не надавав обмежень споживання електроенергії на четвер, 23 лютого. Це дозволяє не вимикати світло у Києві та області.

21 лютого за дорученням "Укренерго" у Київській області мали проводитися заміри споживання електроенергії. У зв'язку із цим в області графіки відключень застосовувати не збиралися. Утім внаслідок погіршення погоди на Київщині почались аварійні відключення світла. Без електроенергії були понад 7 тисяч споживачів.

У ДТЕК повідомили, що через ремонтні роботи на електромережах 18-19 лютого у деяких районах Києва, а також на території Київської області можливі стабілізаційні вимкнення електроенергії.

Укренерго на одну добу, 17 лютого, скасував обмеження споживання електроенергії в Києві та проводило заміри потужності споживання електроенергії, щоб визначити актуальні показники. Тому у столиці світло не вимикали.

Читайте також

До кінця тижня заклади освіти Київщини працюватимуть дистанційно — КОВА

На початок