Справа Тлявова: обвинуваченим продовжили запобіжні заходи

Справа Тлявова: обвинуваченим продовжили запобіжні заходи

Справа Тлявова: обвинуваченим продовжили запобіжні заходи
УНІАН

Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд 21 лютого ще на два місяці подовжив міру запобіжного заходу чотирьом обвинуваченим у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова. Також до суду більше року не надходять результати експертиз, тому засідання перенесли. Про це Суспільному повідомив адвокат Віктор Чевгуз.

“Суд погодив клопотання прокурора. Я ж просив, щоб призначили нічний арешт. Він (обвинувачений Іван Приходько — ред.) здоровий мужик сидить вдома, годувати його нікому. Також у нього двоє малолітніх дітей. які ходять в школу. Тобто 4 члени сім’ї позбавлені конституційних прав на життя”, – сказав адвокат Чевгуз.

Відтак, Дмитро Кривошей та колишній поліціянт Володимир Петровець залишаються під заставою, син Петровця, який на момент скоєння злочину був неповнолітнім — під зобов’язанням матері, а ще один колишній поліцейський Іван Приходько під цілодобовим домашнім арештом. Місяць тому Приходька звільнили з-під варти та зобов'язали виплатити компенсацію понад 9000 тисяч євро через рішення Європейського суду з прав людини.

До суду все ще не надійшли результати двох експертиз, які призначили більше року тому. Вони мають встановити:

  • чи могла куля прямим пострілом або рикошетом влучити в лоба хлопчику, якщо стріляли з ґанку визначеного будинку;
  • чи міг статися рикошет від каменя або залізобетонного стовпа, які виявили поруч із місцем злочину?

“У мене вже ні здоров`я, ні сили немає. Що вони тягнуть?! Як це так, більше ніж 7 місяців минуло, а вони (експертні установи - ред.) до цих пір, с*ки, висновок не зробили?! Суд по два запити на місяць дає, а вони навіть відповісти не можуть чому не можуть надати висновок”, – поскаржилась бабуся Олександра Тлявова.

Раніше Суспільне повідомляло, що експертизи перебувають на завершальному етапі, висновки мають надійти у лютому. Наступне засідання заплановане на 23 березня.

Що відомо про загибель хлопчика Кирила Тлявова

31 травня 2019 року четверо людей, серед яких двоє поліцейських, відпочивали та вживали алкоголь на подвір’ї приватного сектору у Переяславі-Хмельницькому на Київщині. Під час відпочинку чоловіки домовилися постріляти по металевих банках із вогнепальної зброї. Пізніше виявилося, що куля влучила у хлопчика, що був у сусідньому дворі. 3 червня п’ятирічний Кирило Тлявов помер у лікарні.

23 грудня 2020 року обвинувальний акт щодо вбивства 5-річного Кирила Тлявова направили до суду. Справу розслідують за статтями "хуліганство, вчинене із застосуванням вогнепальної або холодної зброї" і "вбивство через необережність".

На початок