Продукти, ліки та корми для тварин. Херсонська волонтерка двічі на тиждень возить допомогу для жителів Антонівки

Продукти, ліки та корми для тварин. Херсонська волонтерка двічі на тиждень возить допомогу для жителів Антонівки

Ексклюзивно
Продукти, ліки та корми для тварин. Херсонська волонтерка двічі на тиждень возить допомогу для жителів Антонівки
Антонівка. Волонтерка Тетяна Ахтеменко привезла людям допомогу, 22 лютого 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Волонтерка Тетяна Ахтеменко після звільнення Херсона під постійними обстрілами допомагає жителям Антонівки. Вона їздить туди двічі на тиждень, тому що люди залишились без можливості купувати продукти.

Тетяна Ахтеменко в Антонівці з самого ранку починає годувати собак та котів.

"Хочемо подякувати усім небайдужим людям, які нам допомагають, які нам передають кошти, бо їх дуже багато, треба чимось годувати. Варимо каші, купляємо корм. Так починаємо наш ранок", — каже Тетяна.

Волонтерка Тетяна Ахтеменко двічі на тиждень возить корми для тварин, ліки, хліб, продукти та засоби гігієни для людей.

"До війни я мала своє кафе у Чорнобаївці. Воно згоріло у нас 30 березня. Його спалили військові РФ, які там проживали до того часу. І в один день у них були свято, вони його обстріляли, підпалили, воно згоріло. Тому 15 років роботи згоріло за годину", — говорить Тетяна Ахтеменко.

Херсонська волонтерка двічі на тиждень возить допомогу для жителів Антонівки
Антонівка. Люди прийшли по допомогу від волонтерки Тетяни Ахтеменко, 22 лютого 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Допомогу доставляють також до Кіндійки та Східного. Активно їздити почала після звільнення Херсона, розповідає Тетяна.

"У людей уже не було ні хліба, ні продуктів таких. Ми максимально долучилися до цієї допомоги завдяки нашим друзям. Потім виставили про цю допомогу у Facebook і таким чином зібрали команду помічників, які нам допомагають", — каже волонтерка.

В Антонівці нині не працює жоден магазин, говорить місцевий житель Олександр. Все через постійні обстріли селища.

"Вчора отут ганяв за волонтером тут по Горького дрон з гранатою. Догнав, мопед пошкодив, також столби лежать. Тут надо дуже багато роботи. При мені особисто пожежники приїжджали — з мінометів насипали на Тєрєшкову, газовики приїжджали, я викликав, мінометом засипали. Газель газовиків на центральній вулиці теж розбита", — говорить Олександр Сипченко.

Херсонська волонтерка двічі на тиждень возить допомогу для жителів Антонівки
Антонівка. Жителі разом з волонтеркою Тетяною Ахтеменко йдуть по вулиці, 22 лютого 2023 року Фото: Суспільне Херсон

Не одного разу була під обстрілом і волонтерка Тетяна Ахтеменко.

"Коли не доїхала 50 метрів — вибух, летіли до нашої Тетяни, якій ми теж збирали допомогу, бо це ж друге влучання в її будинок. Коли звернула вже на свою вулицю, накрило нас осколками, але слава Богу, першу машину мою тільки побило. Вона зараз на ремонті, тому що побиті і лобове скло, і машина. Їжджу на другій і надіюсь, що вона доїздить до кінця", — говорить волонтерка.

Фінансово допомагають херсонцям, і зокрема антонівцям, жителі Одеси, Києва та інших міст, розповідає Тетяна. Саме вони перераховують гроші. Багато серед благодійників її знайомих та рідних.

"У мене там мої батьки, мої всі друзі, моя рідня, - тому хочеться допомогти їм у цей складний час, щоб вони не були залишеними, не були покинутими, і вони розуміли, що ми є поруч і завжди готові допомогти", — каже Тетяна Ахтеменко.

Нині в Антонівці проживають переважно люди похилого віку, які не мають можливості виїхати в місто за продуктами та іншими необхідними речами.

"Слава Богу, що є такі люди, які нам не бояться возить продукти під кулями, під снарядами. Нам завжди сюди на Антонівку, на Шахтарське привозять. Велика їм вдячність та їх батькам, що виховали таких дітей", — говорить жителька Ольга Сабодаж.

Що відомо

  • У Херсоні на чотири дні, з 23 по 26 лютого зачиняють центри з видачі гуманітарної допомоги міської військової адміністрації. Також призупиняють виплати Червоного Хреста через відділення Укрпошти та видачу готової їжі від Central Kitchen.
  • 21 лютого внаслідок обстрілів російськими військами Херсона та області загинули п'ятеро людей, 21 - поранена.
  • На Херсонському напрямку протягом доби військові РФ з артилерії обстріляли Херсон та його передмістя, а також райони 14 населених пунктів. Зокрема, Милового, Томариного, Шляхового, Берислава, Миколаївки, Веселого, Антонівки та Велетенського
  • Російські війська з "Градів" обстріляли Херсон. Снаряди потрапили у житлові будинки, магазин та зупинку громадського транспорту. Загинули п'ятеро людей, 20 — поранених.
  • 21 лютого російська армія 17 разів обстріляла Херсон. Під обстріли потрапили Кіндійка, Зеленівка, Антонівка, Суворовський та Корабельний райони. Унаслідок обстрілів пошкоджені будинки та автомобілі.

Читайте також

На лівобережжі Херсонщини окупанти погрожують з березня депортувати всіх, хто не отримає паспорт РФ

На лівобережжі Херсонщини російські військові розшукують солдатів-дезертирів — Гуменюк

Здавав інформацію про патріотів, брав участь в облавах на них: на Херсонщині СБУ затримала місцевого жителя

Загиблі на зупинці у Херсоні, обстріли Чорнобаївки та Томиної балки. 364 день війни: хроніка подій

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок