Освітні і медичні заклади Київщини забезпечили генераторами

Освітні і медичні заклади Київщини забезпечили генераторами

Освітні і медичні заклади Київщини забезпечили генераторами
Міжнародна компанія Solvd передала 70 генераторів для закладів освіти і медицини Київщини Фото: КОВА

Міжнародна компанія Solvd передала 70 генераторів для забезпечення електропостачання у медичних та освітніх закладах Київщини. Джерела автономного живлення придбали завдяки співпраці з Генеральним консульством України в Сан-Франциско.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації із посиланням на Департамент освіти і науки.

Зазначається, що 50 генераторів отримав Департамент освіти і науки КОВА. Їх розподілять між навчальними закладами, які мають у них нагальну потребу.

"В умовах перебоїв електропостачання через постійні ворожі атаки, перед нами постав ще один виклик — створити умови для безперебійної роботи закладів освіти та безпечного перебування в них учасників освітнього процесу",— каже заступниця голови КОВА Жанна Осипенко.

За її словами, решту — 20 генераторів, передали центрам первинної медико-санітарної допомоги.

Що відомо про міжнародну допомогу Київщині по забезпеченню генераторами

Київська область отримала партію генераторів, яку передало керівництво Об’єднаних Арабських Еміратів. 198 приладів для живлення розподілені у пристоличному регіоні в межах державної програми "Утеплюємо країну".

Селище Макарів Київської області отримало чергову гуманітарну допомогу від міста-побратима Вандліца. Мер німецького міста Олівер Борхер особисто привіз вантаж, зокрема, генератори різної потужності

Посольство України в Чехії передало місту Ірпінь Київської області чотири генератори. Два з них отримали школи, один віддали КП "Теплоенергопостач" і ще один — КП "Ірпіньводоканал".

Угорець Іван Ондраш Бояр зібрав кошти на 13 генераторів для жителів Київщини та особисто привіз їх до області. Зокрема, три генератори отримала Ірпінська громада.

Читайте також

У Києві всі лікарні оснащені генераторами — КМДА

Київ буде з водою. 90% бюветів за необхідності підключать до генераторів

Ірпінь може отримати допомогу від МВФ. Про що йдеться

На початок