У школах Києва не планують змінювати режим роботи — КМДА

У школах Києва не планують змінювати режим роботи — КМДА

У школах Києва не планують змінювати режим роботи — КМДА
Фото: Суспільне (ілюстративне)

Із 22 до 24 лютого всі 404 столичні школи, які працюють в змішаному форматі навчання, не будуть змінювати свій режим роботи. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на Департамент освіти та науки.

Зазначається, що в усіх школах дистанційне навчання організоване як паралельний процес, тому в будь-який день батьки можуть прийняти рішення залишити дитину вдома та підключити її до навчання дистанційно.

У КМДА зауважили, що у столиці розроблений чіткий безпековий механізм для всіх закладів освіти і весь персонал проінструктований щодо дій у разі повітряних тривог. Крім того всі школи, які працюють офлайн, мають укриття, де можуть розміститися всі учні разом з персоналом закладу.

"Також треба взяти до уваги і той факт, що підприємства та відомства в ці дні будуть працювати у звичайному режимі, а це значить, що залишити дітей, особливо молодшого віку, батькам буде ні на кого",— йдеться у повідомленні.

Що відомо про дистанційне навчання у Києві та області

22-24 лютого заклади освіти Київщини працюватимуть дистанційно. Такі рекомендації надав оперативний штаб Ради оборони Київської області. Рішення обумовлене ймовірною посиленою загрозою обстрілів та можливими провокаціями у зв'язку з річницею повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Заклади освіти Київщини з 10 до 14 жовтня працювали у дистанційному режимі. Це 649 закладів загальної середньої освіти та 623 заклади дошкільної освіти. Заклади професійної та фахової передвищої освіти з 11 жовтня до кінця цього тижня також займалися із використанням дистанційних технологій навчання.

У Києві закладам освіти рекомендували перейти на дистанційний формат роботи до 14 жовтня. Таке рішення ухвалили аби гарантувати безпеки учасників процесу і стосувалося воно закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

На Київщині із 17 до 21 жовтня, усі освітні заклади будь-яких форм власності — загальної середньої, дошкільної, професійної чи професійно-технічної та фахової передвищої освіти — мають продовжити працювати в дистанційному режимі. Таке рішення ухвалили під час засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області.

На Київщині, станом на 16 лютого, дистанційно навчаються 53 заклади освіти. Зокрема 7 шкіл у Білоцерківському районі, по 2 у Бориспільському, Броварському та Фастівському районах, 16 — у Бучанському районі, 9 — у Вишгородському та 15 — в Обухівському. По одному закладу працюють у змішаному форматі у Фастівському та Вишгородському районах.

Читайте також

У Броварах школярі навчатимуться дистанційно. Коли саме

На Київщині облаштували понад тисячу укриттів у навчальних закладах

У Києві на Трухановому острові облаштують нові екостежки. Заплановано два маршрути

На початок