Ангеліна Калініна здолала Даяну Ястремську в "українському дербі" в Дубаї: результат

Ангеліна Калініна здолала Даяну Ястремську в "українському дербі" в Дубаї: результат

Ангеліна Калініна здолала Даяну Ястремську в "українському дербі" в Дубаї: результат
AP Photos

Вольова перемога першої ракетки України.

На турнірі серії WTA 1000 в Дубаї відбулося "українське дербі" між тенісистками Ангеліною Калініною та Даяною Ястремською.

Обидві українки подолали перший раунд турніру в ОАЕ, здолавши фавориток своїх протистоянь. Калініна в трьох сетах здолала 11-ту ракетку світу, росіянку Вєроніку Кудермєтову, Ястремська - володарку шести титулів WTA, француженку Алізе Корне.

Калініна та Ястремська проводили другу очну зустріч у кар'єрі. Перший матч між суперницями відбувся в грудні 2022 року, коли перша ракетка країни за підсумками двох партій вибила Даяну з кваліфікації змагань в австралійській Аделаїді.

Як пройшов матч

Суперниці на двох програли п'ять поспіль стартових геймів на власних подачах. Вже в десятому геймі Калініна отримала нагоду подати на сет, та натомість дозволила оформити брейк суперниці.

Ще за два гейми Ястремська на подачі суперниці отримала три сетболи та скористалася останнім з них - 1:0.

Вирішальними у другому сеті стали п'ятий та сьомий гейми, в яких брейк на свою користь оформила Калініна. Це дозволило фаворитці зустрічі з першої спроби подати на матч та вирівняти загальний рахунок поєдинку - 1:1.

У визначальній, третій партії Ястремська не втримала власну подачу в третьому геймі. Суперниці обмінялися брейками наприкінці сету, після чого Калініна отримала матчбол на подачі суперниці. Його Ангеліна реалізувала з першої спроби, здобувши підсумкову перемогу.

  • WTA 1000. Дубай (ОАЕ). 1/16 фіналу

Ангеліна Калініна (Україна) - Даяна Ястремська (Україна) - 2:1 (5:7, 6:2, 6:3)

В 1/8 фіналу на Ангеліну очікує зустріч з експершою ракеткою світу, чешкою Кароліною Плішковою. У другому раунді вона залишила поза турніром шосту сіяну тенісистку змагань Марію Саккарі.

Українки на турнірі в Дубаї: що відомо

  • Калініна перервала серію з трьох перемог Ястремської, що подолала шлях від першого раунду кваліфікації.
  • Продовжує виступи на турнірі Марта Костюк. Друга ракетка країни в четвер, 21 лютого, зіграє проти олімпійської чемпіонки Белінди Бенчич зі Швейцарії.
На початок