Три пенальті та вилучення: "Динамо" розгромило "Олександрію"

Три пенальті та вилучення: "Динамо" розгромило "Олександрію" Facebook

У 25 турі футбольної прем'єр-ліги київське "Динамо" перемогло "Олександрію" з рахунком 5:1 . Матч проходив на стадіоні НСК "Олімпійський".

Порівняно з матчем тижневої давнини проти "Шахтаря", тренерський штаб динамівців зробив три зміни у стартовому складі. Місце у воротах замість Бущана зайняв Бойко, у центрі захисту дискваліфікованого Попова замінив Кадірі, а на лівому фланзі півзахисту замість Вербича вийшов Андрієвський.

Динамівці почали активно. І якщо Цитаїшвілі після подачі Миколенка не вистачило точності, аби в падінні через себе поцілити у ворота, то на 14-й хвилині м’яч усе ж опинився у сітці гостей. Ковалець збив Цитаїшвілі у власному штрафному майданчику, й арбітр призначив пенальті. Буяльський пробив у кут, але Паньків парирував. Першим на підбиранні опинився Кендзьора, після прострілу якого Віталій таки доправив м’яча у ворота.

За п’ять хвилин рефері призначив другий пенальті в матчі, і знову у ворота "Олександрії". Цього разу Дубра порушив правила проти Русина, і сам Назарій, незважаючи на негласне правило у футболі, що той футболіст, проти якого порушують правила, на фарт не пробиває пенальті, підійшов до позначки та розвів м’яча й голкіпера по різних кутах.

Трохи згодом Русин мав можливість оформити дубль, уже з гри, але не реалізував вихід віч-на-віч із Паньківим. А потім Кадірі збив Сітала у власному штрафному майданчику, й арбітр призначив третій пенальті в матчі й перший у ворота "Динамо" – на удар Гречишкіна Бойко зреагувати не зміг.

Перший тайм динамівці завершили в атаках на ворота суперника, а з початком другої половини зустрічі отримали серйозну перевагу – за друге попередження був вилучений Дубра, і гості залишилися в меншості. Після цього у підопічних Володимира Шарана був фактично один момент, аби змінити рахунок, коли Задерака з-за меж штрафного майданчика поцілив у поперечину, але загалом перевагою цілковито володіли "біло-сині".

Динамівці багато атакували, били по воротах, що й призвело ще до трьох голів.

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start