МОЗ дав "зелене світло" поверненню футболу. Які обмеження діятимуть у чемпіонаті

МОЗ дав "зелене світло" поверненню футболу. Які обмеження діятимуть у чемпіонаті

МОЗ дав "зелене світло" поверненню футболу. Які обмеження діятимуть у чемпіонаті УНІАН

Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) дозволило Українській Прем'єр-Лізі та Кубку України поновитися з 30 травня. Затверджені умови, за яких гратимуть футболісти.

Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко повідомив у своєму Фейсбуці, що футбол на стадіони України повернеться вже з 30 травня з дозволу МОЗ. Павелко звернувся до Виконкому УАФ з проханням затвердити рішення про відновлення та календар змагань.

Також Міністерство охорони здоров'я затвердило рекомендації щодо карантинних обмежень, які будуть застосовані у відновленому чемпіонаті, інформує Sport.ua з посиланням на постанову МОЗ.

Рекомендації щодо рестарту футболу в Україні, затверджені МОЗ, містять такі пункти:

  • Під час матчу на стадіоні можуть перебувати не більше ніж 200 осіб.
  • Вік присутніх не має бути молодшим від 18 й старшим від 60 років.
  • Клуби зобов'язані проводити тестування футболістів на коронавірус кожні 14 днів, а перед матчем та тренуваннями вимірювати температурні показники гравців та присутніх на грі осіб.
  • Гравці повинні виходити на поле окремо, без традиційних рукостискань та шикування в ряд, без супроводу дітей.
  • Присутні на стадіоні, крім футболістів, тренерів та бригади арбітрів на полі, повинні перебувати в масках або респіраторах.
  • Пресконференції проводитимуться в онлайн-режимі.

Постанова набуває чинності з 26 травня.

Українська Прем'єр-Ліга була призупинена з 17 березня. Очолює турнірну таблицю донецький "Шахтар". Однакову кількість очок мають "Зоря" та "Динамо", але луганчани попереду за додатковими показниками.

МОЗ дав "зелене світло" поверненню футболу. Які обмеження діятимуть у чемпіонатіУНІАН

МОЗ дав "зелене світло" поверненню футболу. Які обмеження діятимуть у чемпіонаті

Раніше президент київського "Динамо" Ігор Суркіс заявив, що готовий запропонувати запеклому супернику "Шахтарю" будь-яку арену в Києві для догравання сезону. "Динамо" з "Шахтарем" мають зустрітися в першому ж турі після паузи.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start