Дубль за дві хвилини. Динамо перемогло в скороченому матчі перед рестартом сезону Facebook Dynamo Kyiv

Київське "Динамо" 27 травня провело другий контрольний матч перед відновленням чемпіонату. Підопічні Михайличенка впевнено здолали донецький "Олімпік".

Кияни відзначилися вже на старті поєдинку. Завдяки вдалій комбінації з Віталієм Буяльським та Беньяміном Вербічем півзахисник динамівців Георгій Цитаїшвілі вразив ворота суперника на 2 хвилині.

Менше ніж за 100 секунд у зв'язці з тими ж Буяльським та Вербічем Цитаїшвілі відзначився вдруге (4 хвилина).

Кияни мали перевагу і впродовж решти матчу, Цитаїшвілі міг оформити хеттрик, утім, підвела реалізація, і рахунок лишився 2:0.

Відзначимо, обидва тайми тайми були проведені з тривалістю по 30 хвилин.

У попередньому контрольному матчі, першому після карантину, "Динамо" не зуміло здолати львівський "Рух".

Наступний матч "біло-сині", вже в рамках чемпіонату України, зіграють проти донецького "Шахтаря", який 27 травня також здобув впевнену перемогу в спарингу. Матч відбудеться 31 травня на НСК "Олімпійський". Гірники очолюють турнірну таблицю, натомість "Динамо" посідає третю сходинку.

Дубль за дві хвилини. Динамо перемогло в скороченому товариському матчі перед рестартом сезонуУНІАН

Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start