Гончарук про кримінальну справу, перемогу в конкурсі та обшуки в Довженко-Центрі. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Гончарук про кримінальну справу, перемогу в конкурсі та обшуки в Довженко-Центрі. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Гончарук про кримінальну справу, перемогу в конкурсі та обшуки в Довженко-Центрі. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ
Олена Гончарук вдруге перемогла на конкурсі очільника Довженко-Центру. Скріншот з відео

Олена Гончарук вдруге перемогла на конкурсі очільника Довженко-Центру. Наступний крок має зробити Держкіно, адже саме там мають підписати контракт із новою очільницею інституції.

І цей конкурс, і новий контракт не скасовує того, що Гончарук продовжує виконувати обов'язки генеральної директорки Довженко-Центру з 2021 року.

В ексклюзивному інтерв’ю Суспільному Гончарук розповіла про свою нову програму, кримінальне провадження проти неї та допомогу спільноти.

Що відомо про конфлікт Держкіно та Довженко-Центру

Довженко-Центр ще 13 липня 2022 року офіційно перейшов у пряме підпорядкування Держкіно України.

16 серпня стало відомо про наказ Держкіно реорганізувати Довженко-Центр у декілька нових юридичних осіб. У Центрі заявили, що це рішення означає ліквідацію національного кіноархіву.

28 жовтня Довженко-Центр повідомив, що вони подали в суд на Держкіно з вимогою визнати незаконним та скасувати наказ про "реорганізацію".

2 листопада Держкіно опублікувало наказ про усунення Олени Гончарук від виконання обов'язків.

15 листопада міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко ініціював зустріч з керівництвом Держкіно, Довженко-Центру, представниками Офісу Президента та депутатами стосовно врегулювання ситуації. За результатами зустрічі Держкіно оголосило, що наказ про реорганізацію призупиняється.

21 грудня на сайті Держкіно опублікували оголошення щодо публічного конкурсу на посаду керівника Довженко-Центру.

3 лютого стало відомо, що проти колишньої в.о. генеральної директорки Довженко-центру Олени Гончарук порушили кримінальну справу.

Конкурс, який мав відбутися 3 лютого, перенесли на 6 лютого через повідомлення про замінування адміністративного приміщення Держкіно. Конкурс на посаду генерального директора "Довженко-Центру" виграла Олена Гончарук.

Читайте також

"За нами не залишають права на правоту". Велике інтерв'ю з Оленою Гончарук про Довженко-Центр

На початок