У Львові 18-річна дівчина отруїлась чадним газом

У Львові 18-річна дівчина отруїлась чадним газом

У Львові 18-річна дівчина отруїлась чадним газом
Суспільне

Ввечері, 17 лютого, у Львові 18-річна дівчина отруїлась чадним газом. Її доправили до лікарні. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Випадок трапився о 22:15 у квартирі на вулиці Клепарівській. Дівчину з симптомами отруєння госпіталізували у Львівську обласну клінічну лікарню. Про те, що стало причиною витоку чадного газу, наразі встановлюють.

Старший медичний брат підстанції №1 у Львові Віктор Гончарук каже, симптомами отруєння чадним газом є головний біль, раптова недостача повітря, сонливість (патологічний сон) та психомоторне збудження.

"Чадний газ – це вбивця без запаху та смаку, але можна помітити певні характеристики у поведінці та симптоматиці у людей, які потрапляють під отруєння чадним газом. У легкій стадії отруєння викликає почервоніння обличчя, збудження організму, тобто людина може не знаходити собі місця, поводитись неадекватно та бути агресивною. Далі відбувається зворотна реакція – коли концентрація сполук вуглекислого газу із гемоглобіном у крові досягає певного відсотку, в людини починається гіпоксія – людина стає в’ялою, слабкою, швидко заспокоюється і наче засинає. При тому, зовнішньо можна спостерігати ту ж гіперемію обличчя, розширені зіниці. Важча стадія, це коли людина впадає у кому, виникають судоми, зупинка дихання", – каже Віктор Гончарук.

Загалом від початку року у Львові зафіксували 11 випадків отруєння чадним газом. Унаслідок цього до лікарень доправили 21 людину. Зокрема, п'ятеро дітей.

Читайте також

Чадний газ та його небезпека. Як вберегтися від отруєння

Отруєння чадним газом. Історія львів’янина та статистика

На початок