Резніков підбив підсумки роботи української делегації у Брюсселі: танки, захист неба, навчання воїнів

Резніков підбив підсумки роботи української делегації у Брюсселі: танки, захист неба, навчання воїнів

Українська делегація у Брюсселі для участі у "Рамштайні", лютий 2023 р
Українська делегація у Брюсселі для участі у "Рамштайні", лютий 2023 р. Фото: з Фейсбуку Олексія Резнікова

У Брюсселі під час чергової зустрічі "Рамштайн" українській делегації вдалося обговорити з партнерами надання Україні танків, захист неба та навчання українських воїнів. Про це міністр оборони України Олексій Резніков повідомив у Facebook.

"Завершилася дводенна робота української делегації у Брюсселі. Результати оптимістичні. Загрози з неба отримають кращу відсіч. Військо буде краще забезпечене боєприпасами. Більше наших воїнів отримають якісну підготовку. Головне – зміцнюється "броньований кулак", який за кілька місяців зможе вирішувати завдання відповідно до задуму Головнокомандувача Збройних Сил України та Генерального штабу", — написав Олексій Резніков.

Раніше стало відомо, що у Міноборони планують синхронізувати процедури закупівель для відомства зі стандартними процедурами НАТО. Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков за підсумками “Рамштайну” у Брюсселі.

Що відомо про дев'ятий Рамштайн

На дев’ятій зустрічі у форматі "Рамштайн", як повідомив президент України Володимир Зеленський, партнери підтвердили готовність передати більше систем ППО, танків, артилерії та снарядів, а також організувати подальші навчання військових. Водночас він додав, що не про всі домовленості на "Рамштайні" можна говорити публічно: "значну частину варто залишити за зачиненими дверима".

Глава Міноборони США Ллойд Остін за підсумками зустрічі повідомив, що Італія і Франція оголосили про надання Україні засобів ППО, Франція разом з Австралією буде розгортати виробництво боєприпасів калібру 155 мм, Норвегія загалом виділила 7 млрд доларів (75 мільярдів норвезьких крон) на різні форми підтримки України.

Читайте також

Нічний ракетний удар по Україні, резолюція Європарламенту до роковин вторгнення. 358 день війни. Онлайн

На початок