Влучання в об’єкти критичної інфраструктури у Кременчуці: куди поцілила армія РФ

Влучання в об’єкти критичної інфраструктури у Кременчуці: куди поцілила армія РФ

Влучання в об’єкти критичної інфраструктури у Кременчуці: куди поцілила армія РФ
Фото: Facebook-сторінка Віталія Малецького

Під час обстрілу, який російські військові завдали по Кременчуку Полтавської області 16 лютого, поцілили по заводу. Про це під час телемарафону "Єдині новини" повідомив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

Російська армія 16 лютого випустила по Україні 36 ракет. Це 32 крилаті ракети, три ракети Х-31 та одна "Онікс". Деякі поцілили по території Полтавщини.

"12 ракет Х-22 було випущено із шести літаків з Курської області. Це терористичні ракети. Це зброя, яка прирівнюється до терористичної, коли її випускають по мирних густонаселених містах. Маса бойової частини ракети 950 кілограмів. Похибка 600 метрів допустима. І ці ракети сьогодні (16 лютого – ред.) влучили по наших містах. Бачимо, що відбувається у Павлограді (місто у Дніпропетровській області – ред.), бачимо вибух на нафтопереробному заводі у Кременчуці", – розповів Юрій Ігнат.

За словами речника, 16 ракет було знищено. Це 14 калібру Х-101, Х-555. Також керовані авіаційні ракети Х-59.

"Ті ракети, які зараз неможливо збивати нашою протиповітряною обороною, – це ті ж «Онікс» і Х-31, і Х-22, і всі інші типи балістичних ракет. Для цього нам потрібна зброя, не раз говорили, яка", – каже речник.

Що відомо

  • Вночі 16 лютого дві ракети поцілили по об'єкту критичної інфраструктури у Кременчуці. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
  • Обстріли на Полтавщині почалися у перший день повномасштабного вторгнення Росії на територію України. 24 лютого поцілили по об’єктах у Миргороді.
  • За час повномасштабної війни російська армія обстрілювала також об’єкти у Полтаві, Кременчуці, Лубенській, Терешківській та Карлівській громадах.
  • За кількістю загиблих найбільш масштабний обстріл на Полтавщині стався 27 червня 2022-го року у Кременчуці. Російська ракета влучила у ТЦ "Амстор".
На початок