У Молдові знову знайшли рештки ракети після російського удару по Україні

У Молдові знову знайшли рештки ракети після російського удару по Україні

Молдова, рештки ракети
. Рештки ракети, яку знайшли на територій Молдови, після масованого удару РФ по території України 16 лютого 20223 року. Фото: МВС Молдови

Патруль прикордонної поліції Молдови виявив КПП Ларга у Бричанському районі уламки ракети, яку використовували для завдання авіаційних ударів РФ по Україні. Про це повідомляє Міністерства внутрішніх справ Молдови.

Після виявлення решток ракети територію взяли під охорону, на місце виїхала Служба порятунку, сапери і працівники прокуратури.

"Це четвертий випадок, коли залишки ракет, які використовуються для бомбардувань України, потрапляють на територію Республіки Молдова. Як і в попередніх випадках, компетентні органи в установленому порядку вживають усіх необхідних заходів для гарантування безпеки громадян", — ідеться у повідомленні.

Бричанський район розташовується на північному заході Молдови, межує з Румунією та Чернівецькою областю України.

Що відомо про падіння російських ракет на території Молдови

Раніше, 31 жовтня, російська ракета, збита українською ППО, впала у північній частині населеного пункту Наславча в Республіці Молдова.

5 грудня У Молдові у прикордонному селі в районі Бричан співробітники Прикордонної поліції виявили ракету, що впала у фруктовому саду. У МВС Молдови після цього наголосили, що посилили контроль у прикордонних ділянках на півночі Молдови у зв'язку із російським обстрілом України.

В МЗС України у зв'язку з інцидентом у Молдові вкотре наголосили, що російський ракетний терор несе величезні загрози не лише безпеці України, але і безпеці сусідніх країн.

14 січня стався вже третій випадок падіння уламків ракети на території Молдови неподалік українського кордону. Міністерство внутрішніх справ Молдови заявило про виявлення бойової частини російської ракети.

Що відомо про ракетну атаку Росії 16 лютого

В Україні у ніч на 16 лютого оголосили повітряну тривогу через масовану ракетну атаку військ РФ. Росія випустила по Україні 32 ракети різних видів. Є влучання на Півночі, Заході України, а також у Дніпропетровській та Кіровоградській областях.

Читайте також

Росіяни вночі завдали ракетного удару по Україні. Що відомо

Росіяни готують нову масовану ракетну атаку на 23 – 24 лютого — Данілов

Обмежень споживання електроенергії через нічну атаку РФ не буде — Укренерго

Армія РФ вдарила ракетами по Павлограду на Дніпропетровщині: загинула жінка, вісім людей поранені

Дві російські ракети перетнули повітряні кордони Молдови та Румунії — Залужний

На початок