"Становлю загрозу національній безпеці Угорщини", — нардеп Віктор Балога прокоментував заборону на в'їзд до ЄС

"Становлю загрозу національній безпеці Угорщини", — нардеп Віктор Балога прокоментував заборону на в'їзд до ЄС

"Становлю загрозу національній безпеці Угорщини", — нардеп Віктор Балога прокоментував заборону на в'їзд до ЄС
Фото: Віктор Балога/Facebook

Народному депутату Віктору Балозі заборонили в'їзд до Євросоюзу. Таку інформацію опублікувало угорське видання PestiSrácok. Також у виданні повідомили, що "КМКС Партія угорців України" подаватиме позов до суду у зв'язку зі зняттям прапорів Угорщини та угорськомовних вивісок з навчальних закладів у Мукачівському районі.

Суспільне звернулося до помічника-консультанта народного депутата із Закарпаття Віктора Балоги — Романа Поворозника — для того, щоб отримати коментар щодо заборони в'їзду. Після цього нардеп опублікував свою позицію на офіційній сторінці у Facebook. Роман Поворозник повідомив Суспільному: обмеження на в'їзд нардепа діють по усім країнам шенгенської зони. Заборону в шенгенську інформаційну систему вніс уряд Угорщини за загрозу їх національним інтересам та безпеці після рішення про встановлення державного герба України замість турула у Мукачівському замку.

"Становлю загрозу національній безпеці Угорщини. Показово, що угорська влада мене "злякалась" в день встановлення національного державного символу України — Тризуба, замість імперського символу "Великої Угорщини" турула на Мукачівському замку", — написав Віктор Балога.

Читайте також: Карта Закарпаття в кольорах угорського прапора. Генпрокуратура відкрила провадження щодо депутатки Закарпатської облради

"Сприймаю таке рішення путінських прихвостней, як визнання ефективності нашої боротьби за територіальну цілісність та суверенітет України. Тим більше, що "компанія" в мене в списку тих, кого угорці бояться та хочуть не пускати в ЄС, більш ніж достойна — патріоти із різних сфер та регіонів, зокрема, представники СБУ, які ведуть справу проти лідера "КМКС" Брензовича та львівські активісти, які борються з імперськими символами на нашій українській землі", — написав нардеп.

"До друзів України в ЄС їздив та буду їздити, а в орбанівську Угорщину не збирався та не збираюсь", — написав Балога.

Читайте також:

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок