Херсонський університет організував роботу освітянського пункту Незламності

Херсонський університет організував роботу освітянського пункту Незламності

Херсонський університет організував роботу освітянського пункту Незламності
Херсон. Оголошення про розташування пункту Незламності Фото: Олександр Співаковський/Facebook

Освітянський пункт Незламності відкрився на базі Херсонського державного університету. Тут є генератор та Starlink, тому можна підзарядити гаджети, отримати доступ до інтернету, провести онлайн урок та зігрітися чаєм і кавою. Як виникла ідея відкрити такий пункт Незламності розповів Суспільному ректор ХДУ Олександр Співаковський.

Ідея відкрити освітянський пункт Незламності зародилась ще у листопаді, після звільнення Херсона, розповів Олександр Співаковський.

"У нас є і бомбосховище, є необхідні приміщення. Вирішили це разом з Херсонською ОВА із ДСНС. Знайшли відповідне приміщення. Вони надали нам Starlink та генератор. Куратором проєкту була керівниця облуправління освіти і науки Тетяна Юшко, а з нашого боку Анна Йокіч опікувалась цими питаннями", розповів ректор.

Херсонський університет організував роботу освітянського пункту Незламності
Херсон. Викладачка працює за ноутбукому в освітянському пункті Незламності Фото: Олександр Співаковський/Facebook

Окрім створення умов для праці, подбали і про безпеку, адже поруч з пунктом Незламності – бомбосховище. Місце, говорить Співаковський, зручне і перші відвідувачі вже скористались послугами.

"Люди вже приходили, працювали. Це дуже важливо, адже університет не існує сам по собі, він в системі, він разом з людьми, він повинен допомагати і ми виконуємо окрім освітньої і наукової, ще й цю соціальну діяльність", говорить Співаковський.

Локацію на якій розмістився пункт Незламності з міркувань безпеки не оприлюднюють. Але освітяни, батьки та діти, розповів ректор ХДУ, поінформовані.

Що відомо

  • У Херсоні працює 9 пунктів Незламності. Більшість з них розташовані у закладах освіти, які мають укриття. Щодня туди приходить майже 100 херсонців, дехто залишається на ніч.
  • Жителі Нововоскресенського Нововоронцовської територіальної громади Херсонщини у місцевому пункті Незламності плетуть маскувальні сітки для Сил оборони.

Читайте також

У Генічеському районі військові РФ заселились в будинок колишнього в'язня Кремля — Чубаров

11 місяців живуть у підвалі. Історія родин з Чорнобаївки

353 день війни: хроніка подій в Херсонській області

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок