Київ перейматиме досвід Фінляндії у захисті енергетичних об'єктів — Пантелеєв

Київ перейматиме досвід Фінляндії у захисті енергетичних об'єктів — Пантелеєв

Київ перейматиме досвід Фінляндії у захисті енергетичних об'єктів — Пантелеєв
Фото: КМДА

Досвід Фінляндії у сфері комплексного захисту об’єктів енергетичної інфраструктури можуть використовувати у Києві. Українські фахівці зацікавлені в тому, щоб перейняти досвід фінських колег як на нинішньому етапі, так і в подальшому при плануванні та будівництві енергетичних систем.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланнням на заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

Зазначається, що під час зустрічі із Послом Фінляндії Яакко Лехтовіртом Пантелеєв наголошував, що російський агресор не припиняє регулярні обстріли, і однією з головних мішеней для нього є енергетика.

За його словами, у Києві зробили все можливе для фізичного захисту станцій, залучивши відповідні ресурси та служби. Зокрема, у цьому напрямку можуть допомогти досвід та знання фінських фахівців.

"Ідеться про навчання наших спеціалістів, ознайомлення з принципами та методиками захисту, приведення законодавчих норм у відповідність до вимог безпеки таких об’єктів у перспективі. Адже ми усвідомлюємо: все, що ми будуватимемо та створюватимемо в майбутньому, матиме відповідний рівень захисту, враховуючи страшний досвід нападу на Україну",— зауважив заступник голови КМДА.

Досвід Фінляндії застосовуватимуть у захисті енергетичних об'єктів Києва — Пантелеєв
Посол Фінляндії Яакко Лехтовірта в Київській міській державній адміністрації Фото: КМДА

У свою чергу Яакко Лехтовірта зазначив, що Фінляндія готова поділитись досвідом і допомогти ознайомитись із правовою частиною у напрямі захисту об’єктів енергетики. І наголосив, що їхня держава всіляко підтримує Україну в цей страшний період.

Що відомо візити іноземних посадовців у Київ

9 лютого очільниця Парижа Анн Ідальго виступила в сесійній залі Київради. Вона вдруге за час повномасштабної війни відвідує столицю України. Французька делегація привезла до Києва 10 генераторів

2 лютого президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн прибула з візитом у Київ. 3 лютого, вона виступала на саміті Україна-ЄС. Це четвертий візит фон дер Ляєн у Київ після вторгнення Росії в Україну. Також прибув до Києва і високий представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель.

24 січня президент Фінляндії Саулі Нііністьо прибув з візитом до Києва. Він повідомив, що зараз у Європі обговорюють питання щодо надання Україні більшого підрозділу танків Leopard. А також додав, що його країна може робити вишкіл українських військових.

20 січня стало відомо, що керівник Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс таємно приїздив до Києва, де зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським та передав йому інформацію про подальші плани Кремля в Україні.

19 січня, президент Європейської ради Шарль Мішель прибув до Києва. На порядку денному зустріч з Президентом України Володимиром Зеленським, прем’єр-міністром Денисом Шмигалем і депутатами українського парламенту.

Під час спілкування з журналістами голова Європейської Ради запевнив, що працює над питанням поставок боєприпасів та систем озброєння для України.

Мери чотирьох європейських столиць — Варшави, Праги, Братислави та Будапешта — у межах візиту до Києва відвідали міський центр реабілітації дітей з інвалідністю. Влада української столиці сподівається, що європейські партнери допоможуть розбудувати мережу таких закладів.

Читайте також

У Києві погіршилась якісь повітря — КМДА

У Києві нарощують протиповітряну оборону — Павлюк

У Київській області добу не вимикатимуть світло

На початок