"Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну": історик Володимир Вʼятрович видасть нову книгу

"Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну": історик Володимир Вʼятрович видасть нову книгу

"Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну": історик Володимир Вʼятрович видасть нову книгу
Фото надане пресслужбою

На початку березня 2023 року видавництво "Фабула" разом з видавництвом "Ранок" випустить книжку історика Володимира В’ятровича "Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну".

У анотації до видання йдеться, що це "45 розділів, 45 життєво важливих уроків історії, які ми маємо засвоїти, щоб відстояти незалежність і саме існування держави Україна. Це 45 важливих питань, які стосуються кожного, і від вирішення яких залежить життя українців".

"Як історик я намагався пояснити землякам те, що вони бачать, крізь призму того, що пережили наші предки. Як батько, син, чоловік я намагався рятувати свою родину. Як політик брав участь в ухваленні важливих і, сподіваюся, правильних для країни рішень. Як громадянин узяв до рук зброю, долучився до лав територіальної оборони", — зазначив сам В’ятрович.

"У 206 батальйоні я краще зрозумів тих, про кого писав як історик — борців за свободу минулого століття"
Володимир Вʼятрович

Видання доповнюють ілюстрації харківського митця Нікіти Тітова.

вʼятрович книга історія
Історик Володимир Вʼятрович видасть нову книгу. Фото: Volodymyr Viatrovych/Facebook

Володимир В'ятрович — український історик, публіцист, політик, громадський діяч. Доктор філософії (кандидат історичних наук), Народний депутат України IX скликання.

У 2014-2019 роках був головою Українського інституту національної пам'яті. Також він голова вченої ради Центру досліджень визвольного руху (Львів), член наглядової ради Національного музею-меморіалу жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького", ексдиректор Архіву Служби безпеки України (2008—2010), редактор наукового збірника "Український визвольний рух" (2003—2008). Дослідник історії визвольного руху.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

На початок